صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


سمینار ارتقاء نشریات پزشکی با حضور مدرس بین المللی برگزار می شود

سمینار ارتقاء نشریات پزشکی با حضور مدرس بین المللی برگزار می شود

مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سمینار یک روزه « ارتقای نشریات پزشکی و دستیابی به ضریب تأثیر (IF) بالاتر» با حضور پروفسور کریشنا ستیا را برگزار می کند. 
این سمینار اول خرداد ماه با حمایت معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به موضوعات آینده مجلات پزشکی انگلیسی زبان، استفاده از رسانه‌های عمومی در انتشار آثار علمی، نحوه عملکرد پایگاه داده PubMed و معیارهای انتخاب آنها، مروری بر نحوه بررسی مقالات و انتشار آنها در مجله BJUI و نحوه ارتقای IF و ارجاعات مجلات پزشکی؛  اشاره خواهد کرد. 
مدرس این دوره پروفسور کریشنا ستیا (Krishna Sethia) رییس مجله انگلیسی بینالمللی اورولوژی (British Journal of Urology International, BJUI, Chairman) است که موضوع "ارتقای نشریات پزشکی و دستیابی به ضریب تأثیر (IF) بالاتر" را برای علاقمندان ارائه می کند. 
این سمینار، دوشنبه اول خردادماه 1396، از ساعت 8 لغایت 16در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه واقع در تقاطع خیابان ولیعصر و نیایش با حضور فعالان علمی و پژوهشی آغاز به کار می کند. 
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری به آدرس http: //irhrc. sbmu. ac. ir/ مراجعه نمایند.