دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧ - 
دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52705
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 252200
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.30
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه

برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه

به همت دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه  و در راستای اجرایی نمودن ماده 5 دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاه جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر کدخدا زاده معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه، دکتر ناصری مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه و دبیر کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و سایر اعضای کمیته ناظر بر نشریات در محل سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی برقرار شد.

در این جلسه که از ساعت 12:45 شروع و تا ساعت 14 ادامه داشت دکتر ناصری خواستار همفکری تمام اعضای کمیته برای حل و فصل کردن مشکلات اصحاب نشریات شدند. ایشان ضمن اشاره به اینکه نشریات دانشگاهی به مراتب حساس تر و آسیب پذیر تر از نشریات گیشه ایی هستند برای ایجاد وحدت رویه در میان آنان به برگزاری جشنواره داخلی "واژه" اشاره داشتند و ابراز کردند نشریات یکی از تریبون های ویژه برای انتقال نقطه نظرات اصحاب نشریات به دانشگاهیان است و کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی سعی بر حمایت های مادی و معنوی از نشریات دانشگاهی دارد.

در ادامه جلسه مذکور  نشریاتی که درخواست کتبی خود را مبنی بر دریافت مجوز به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات ارائه کرده بود مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است  در سال 1396 سلسله جلسات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به صورت ماهانه برگزار شده است

 


١٣:٢٩ - دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٥٤٧    /    تعداد نمایش : ١٤٠خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.