دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧ - 
دوشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52706
 بازدید امروز : 23
 کل بازدید : 252201
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.36
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی اسلامی

برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی اسلامی

با توجه به مباحث مهم سبک زندگی اسلامی –ایرانی در بین دانشجویان،کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی با موضوع ازدواج، روز پنچ شنبه مورخ 9/9/96ساعت 8:30 صبح الی 17:30بعداز ظهر در سالن 300نفره دانشکده پرستاری مامایی برگزار گردید.

تعداد افراد شرکت کننده در این برنامه حدود270نفربوده که البته به علت برگزاری کارگاه در نوبت صبح و بعد از ظهر تعداد مخاطبین متغیر بود. که تعدادی از دانشجویان بعد از ظهر به برنامه ملحق شدند.

تقریبا نیمی از مخاطبین از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بقیه شرکت کنندگان از سایر دانشگاههای تهران و بعضا کرج بودند.

نکته قابل توجه این است که علی رغم اینکه تصور بر این بود که به دلیل یک روزه بودن و طولانی بودن زمان برگزاری مخاطبین با گذشت زمان دچار خستگی و ملامت شوند، اما لحظه به لحظه بازدهی شرکت کنندگان در کلاس شوق آنها برای شنیدن مطالب افزایش می یافت به نحوی که زمان های استراحت بین کلاس ها به ویژه زمان ناهار به درخواست شرکت کنندگان در کوتاه مدت ترین زمان ممکن انجام شد.

در این کارگاه یک روزه به موضوعات :1-اصلاح ذهنیت های اشتباه در مورد ازدواج 2- اصلاح ذهنیت های اشتباه در مورد نامزدی 3- سوالات و مباحثی که در جلسات خواستگاری باید مطرح گردد پرداخته شد که این موارد تنها دو مورد از موضوعات تعیین شده برای کارگاه بود و موضوعات از قبیل شرایط معشوق واقعی و انتخاب شدن و انتخاب کردن باقی ماند و علت آن گسترده بودن مطالب در هر مورد و سوالات بسیار دانشجویان در خصوص موارد ارائه شدهبود.

شرکت کنندگان در این کارگاه خواستار تشکیل کارگاهی دیگر برای پرداختن به سایر موضوعات در امر ازدواج بودند.

در پایان کارگاه از هزینه های اخذ شده برای حضور در کارگاه 3کمک هزینه سفر به مشهد به شرکت کننده به ارزش تقریبی 300هزار تومان تعلق گرفت .


١٣:٥٠ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٠١١    /    تعداد نمایش : ٢١٨



خروج




© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.