صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش‌های عمومی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تداوم یابد/ تاکید رییس جمهور بر تهیه شناسنامه و تکمیل بانک اطلاعاتی سلامت شهروندان

رییس جمهور با اشاره به کاهش چشمگیر آمار قربانیان و مبتلایان بیماری کرونا در کشور به مسئولان وزارت بهداشت توصیه کرد با استفاده از این فرصت نسبت به تهیه شناسنامه سلامت و تکمیل بانک اطلاعات سلامت شهروندان اقدام کنند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به کاهش چشمگیر آمار قربانیان و مبتلایان کرونا، از زحمات و تلاش‌های کادر درمان کشور برای صیانت از جان مردم و همچنین مشارکت و همکاری دستگاه‌های مختلف با وزارت بهداشت برای تامین نیازهای کادر درمان قدردانی کرد.

 


رئیس جمهور در عین حال بر تداوم آموزش‌های عمومی و همچنین تقویت پیشگیری و نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید و با توجه به کاهش شدت شیوع کرونا به مسئولان وزارت بهداشت توصیه کرد از این فرصت برای تهیه شناسنامه و تکمیل بانک اطلاعات سلامت آحاد جامعه استفاده کنند.


دکتر رئیسی همچنین گفت: همه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور و مجموعه هلال احمر باید با تجهیز امکانات و تامین داروها، همواره آمادگی خود را در برابر سویه‌های جدید و احتمالی بیماری کرونا حفظ کنند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق


١٤:٢٨ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٥١٩    /    تعداد نمایش : ٧٤