صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بر توجه به فعالیتهای دانشجویی در دوران پسا کرونا

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در نشستی با دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی گفت: در دوران پساکرونا باید حضور فعال دانشجویان در فعالیتهای دانشجویی و فرهنگی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده پزشکی، در این نشست درخصوص برنامه راهبردی دانشگاه برای استفاده از پتانسیل دانشکده ها، به خصوص دانشکده پزشکی در راستای انجام برنامه های دانشجویی و فرهنگی در دوران پساکرونا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  

دکتر اسماعیلی در این نشست دانشکده پزشکی را از بزرگترین دانشکده های دانشگاه با تعداد فراوان دانشجو برشمرد ویادآور شد که برنامه های راهبردی دانشگاه برای برگزاری بهتر و پررنگ تر فعالیت های دانشجویی تاکید دارد.

 

وی با اشاره به تاثیر شیوع کرونا بر برنامه های دانشجویی خاطرنشان کرد که با حضوری شدن آموزش دانشجویان در دوران پساکرونا باید حضور فعال آنان در فعالیتهای دانشجویی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه این نشستها را فرصت مغتنمی دانست تا با همفکری و هم اندیشی مناسب معاونت دانشجویی دانشگاه و دانشکده ها شاهد رشد و بالندگی در زمینه فعالیت های دانشجویی و فرهنگی باشیم.

 

دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی نیز در این نشست به ارایه گزارشی از فعالیت های دانشجویی انجام شده در دانشکده پرداخت وی تشکیل شورای ورزشی و واحد تربیت بدنی، برگزاری مسابقات ورزشی و ایجاد واحد مشاوره مستقل در دانشکده را از مهمترین اقدامات انجام شده در این دانشکده ذکر کرد .

 

وی افزود: مخاطبان ما نه تنها دانشجویان بلکه کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده نیز هستند. بنابراین برنامه ها و فعالیت ها را در سه سطح به مناسبت های مختلف برگزار کردیم.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی در ادامه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداخت که از آن جمله می توان به  ساماندهی پاویونها، سرانه مجزای دانشجویی دانشکده برای انجام امور فرهنگی، دخیل شدن معاونان دانشجویی دانشکده ها در تفاهم نامه بودجه فرهنگی دانشگاه، بازبینی چارت معاونت دانشجویی دانشکده، اجرای آیین نامه پوشش حرفه ای، ایجاد نمازخانه و سالن ورزشی در دانشکده پزشکی اشاره کرد.

 

سپس مدیران معاونت دانشجویی دانشگاه و نمایندگان تشکل های دانشجویی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٣:٥٠ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٥١٤    /    تعداد نمایش : ٥٤