صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش راه های پیشگیری از کرونا ویروس در بیمارستان شهدای گمنام

کارگاه آموزشی کرونا ویروس به همت دفتر آموزش پرستاری بیمارستان شهدای گمنام یکشنبه 27 بهمن ماه 98 برگزار شد. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان شهدای گمنام، در این کارگاه که با حضور کادر درمانی و پشیبانی بیمارستان برگزار شد، فیروزه  جعفر رمجی به تدریس نکات کلیدی در خصوص پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا پرداخت.

 

فیروزه جعفر رمجی در این کارگاه آموزشی ضمن ارایه نکات کلیدی درخصوص پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا به تشریح شایع ترین علایم بیماری، روشهای تشخیص و درمان و نحوه برخورد با بیمار مبتلا پرداخت.

 

وی با اشاره به تاکید سازمان بهداشت جهانی، وزارت بهداشت و نهادهای مسوول بر  رعایت بهداشت فردی برای پیشگیری از ابتلا به کروناویروس؛ شستشوی دست ها را به عنوان یکی از اصلی ترین موارد در پیشگیری از ابتلای به این بیماری برشمرد و همچنین به موازات آن بر رعایت بهداشت در هنگام عطسه و سرفه به عنوان نکاتی طلایی در این خصوص تاکید کرد.


 
به گفته پاکخو سوپر وایزر آموزشی بیمارستان شهدای گمنام کارگاه مذکور از امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان برخوردار بود و با توجه به حساسیت موضوع و در صف مقدم قرار داشتن بیمارستان ها در مواجهه با بیماری های واگیر نظیر کرونا ویروس؛ برگزاری این قبیل دوره های آموزشی تداوم خواهد یافت.


انتهای پیام/
کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٣:٢٤ - دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٨٣٤    /    تعداد نمایش : ٢١٤