صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

شناسایی نوآوران و فناوران کشور در سی و ششمین جشنواره بین المللی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی

سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و تجاری سازی تحقیقات، شناسایی نوآوران و فناوران کشورو حمایت از برگزیدگان جشنواره و فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری های علمی و فناوری درسطح ملی و بین المللی برگزار می شود.
 
 
سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی ویژه نوآوران و فناوران در زمینه های معماری و شهرسازی، محیط زیست، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری های شیمیایی، مواد، متالوژی و انرژی های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی مکاترونیک، فناوری نانو، مهندسی هوافضا، مهندسی عمران و هنر مورد پذیرش است. 
 
 
مهلت ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه این جشنواره تا پایان شهریورماه 1401 ادامه دارد و متقاضیان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره های خوارزمی-جشنواره بین المللی خوارزمی اقدام کنند.
 
 
بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی نیز با محوریت پژوهش های بنیادی، پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و فناوری و ابتکار برگزار می شود.
 
 
ثبت نام در این جشنواره تا پایان مردادماه 1401 مهلت دارد و زمینه های زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، معماری و شهرسازی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری های شیمیایی، فناوری نانو، مواد، متالوژی و انرژی های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی مکاترونیک، مهندسی هوافضا و مهندسی عمران مورد پذیرش است.
 
 
متقاضیان متولد اول فروردین ماه 1366 به بعد می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره های خوارزمی-جشنواره جوان خوارزمشی بخش دانش پژوهان و فناوران اقدام کنند.
 
 
پس از ثبت نام الکترونیکی متقاضیان و انجام مراحل ارزیابی و داروی طرح ها، برگزیدگان هر جشنواره انتخاب و در مراسمی با حضور رییس جمهور معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.
 
 
دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی خوارزمی:
پایگاه اطلاع رسانی و ثبت نام الکترونیکی: www.khwarizmi.ir
وبگاه سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران: www.irost.ir
نشانی الکترونیکی: Khwarizmi_intl@irost.ir
تلفن: 56276038-021 و 56276321-021
 
 
دبیرخانه دایمی جشنواره جوان خوارزمی:
دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی خوارزمی:
پایگاه اطلاع رسانی و ثبت نام الکترونیکی: www.khwarizmi.ir
تلفن: 56276038-021 و 56276321-021
انتهای پیام/
 
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٥:٠٧ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٢٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٩