صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید نماینده سازمان جهانی بهداشت از مرکزبهداشت شرق تهران

 

نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران به همراه معاون بهداشتی دانشگاه از نحوه اجرای برنامه شهر سالم  در مرکز بهداشت شرق تهران بازدید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز بهداشت شرق تهران، در این بازدید دکتر تقی زاده نماینده و مدیر گروه ارتقا و سلامت سازمان بهداشت جهانی در ایران و هیئت همراه از نزدیک با  اقدامات این مرکز در زمینه برنامه شهر سالم در منطقه 13 و برنامه محلات کم برخوردار آشنا شدند.

 

در ابتدای این بازدید دکتر فریدونفر رییس مرکز بهداشت شرق به ارایه گزارش کاملی درخصوص روند  اجرای برنامه شهر سالم در منطقه 13 پرداخت و جزییات پیشرفت این برنامه را  همراه با چالش ها و مشکلات از ابتدا تاکنون تشریح کرد.

 

وی در ادامه با اشاره به  برنامه محلات کم برخوردار و هم پوشانی آن با برنامه شهر سالم درخصوص چگونگی اجرای کار در محلات کم برخوردار مناطق شرق تهران  از جمله محله هرندی توضیحاتی ارایه داد.

 

در ادامه دکتر تقی زاده به همراه معاون بهداشتی دانشگاه و رییس مرکز بهداشت شرق و جمعی دیگر از مسئولان به منظور بازدید میدانی از روند پیشرفت این طرح عازم محله کم برخوردار هرندی شده و ضمن بازدید توضیحات لازم توسط مسئولان ارایه شد.

 

در خاتمه این بازدید دکتر تقی زاده ضمن ابراز رضایت از نحوه اجرا و پیشرفت برنامه به ارایه راهکارها و رهنمودهایی در راستای تداوم اجرای این طرح پرداختند.


براساس این گزارش در بازدید مذکور دکتر سهرابی معاون بهداشتی دانشگاه، دکتر جانبازی معاون اجرایی معاونت بهداشتی، دکتر فریدونفر رییس مرکز بهداشت شرق و دکتر آرش عباسی معاون مرکز بهداشت شرق تهران و کارشناسان برنامه شهر سالم و محلات کم بر خوردار نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٠:٣٩ - دوشنبه ٦ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٨١٢٢    /    تعداد نمایش : ١٥٦