صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی اختر منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر رضا مینایی نوشهر به عنوان سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی اختر منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، متن حکم به شرح زیر است:

 


"برادر گرام جناب آقای دکتر رضا مینایی نوشهر
عضو محترم هیئت علمی دانشگاه


سلام علیکم


با توجه به تعهد، شایستگی و سوابق علمی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی اختر» منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.


موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه ها و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
 

دکتر علیرضا زالی
رییس دانشگاه"

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر رضا مینایی نوشهر، استادیار گروه ارتوپدی دانشگاه، دکترای تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سال 81 و تخصص ارتوپدی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 88 دریافت کرده است.


وی معاونت آموزشی، پژوهشی و درمان بیمارستان اختر، مشاور ریاست بیمارستان اختر، ریاست بخش سه ارتوپدی بیمارستان اختر و عضویت در کمیته های بهره وری، اخلاق پزشکی و رفتار حرفه ای، بهداشت محیط، تیم مدیریت اجرایی بیمارستان اختر، اتاق عمل بیمارستان اختر، اورژانس، تعیین تکلیف بیماران و تریاژ بیمارستان اختر، عضویت هيئت ممتحنه رشته ارتوپدی در آزمون ارتقای دستياران در دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضویت هيئت ممتحنه رشته ارتوپدی در آزمون ارتقای دستياران در دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتی را در کارنامه اجرایی خود دارد.


انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق


١٢:٠٦ - پنج شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٢