صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


امنیت بیشتر در مقابله با کرونا؛ با خواب منظم، تغذیه سالم و سیستم ایمنی قوی تر
متخصص تغذیه بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با اشاره به این که عوامل متعددی بر سیستم ایمنی بدن درمقابل انواع بیماریها از جمله کرونا تاثیرگذار است گفت: داشتن روحیه قوی و شاد، خواب کافی و منظم و تغذیه مناسب از مهمترین عوامل موثر برارتقا سطح سیستم ایمنی افراد است.
 ١٣٩٩/٠١/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
قرنطینه خانگی فرصتی برای درکنار هم بودن/در طبیعت هم ممکن است در دام کرونا بیفتیم
مدیر گروه آموزش و ارتقا سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه با تاکید بر این که هیچ تضمینی برای عدم ماندگاری ویروس کرونا در طبیعت وجود ندارد گفت: این ادعا که مکان های خلوت، عاری از ویروس است اشتباه و افراد هرگز در دوران قرنطینه نباید از منزل خارج شوند.
 ١٣٩٩/٠١/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید متخصص داروسازی بالینی دانشگاه: مصرف خودسرانه دارو برای پیشگیری از کرونا کمک کننده نیست
متخصص داروسازی بالینی دانشگاه گفت: افرادی که در گروههای در معرض خطر قرار ندارند، صرفا می توانند با تغذیه مناسب بدن خود را در مقابل بیماری های ویروسی مقاوم کنند و به هیج عنوان نیاز به مصرف مکمل خاصی ندارند.
 ١٣٩٩/٠١/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه‌هایی برای بیماران "ام اس" در جولان کرونا/چه ارتباطی بین سردرد و کرونا وجود دارد؟
متخصص مغز و اعصاب بیمارستان دکتر مسیح دانشوری تاکید کرد: بیماران مبتلا به "ام اس" باید برای روند ادامه درمان، تا مهار کامل کرونا با پزشک متخصص مشورت کنند.
 ١٣٩٨/١٢/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیا ویروس کرونا از طریق هوا منتقل می شود؟
کنترل ویروس کرونا در مقایسه با بیماری های مشابه دیگر کمی دشوارتر است، چرا که متاسفانه این بیماری در مراحل اولیه علائم بالینی ندارد و علائم آن شامل تب، سرفه های خشک و تنگی نفس در مراحل پیشرفته بیماری دیده می شود، از این رو آگاه شدن از راههای انتقال و رعایت اقدامات پیشگیرانه، بهترین روش برای نابودی بیماری است.
 ١٣٩٨/١٢/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>