صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تازه های نشر/ کتاب مانیتورینگ همودینامیک پیشرفته در جراحی قلب منتشر شد

کتاب"مانیتورینگ همودینامیک پیشرفته در جراحی قلب" تالیف دکتر علیرضا جهانگیری فرد توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به چاپ رسید.

کتاب مذکور که توسط دکتر علیرضا جهانگیری فرد رئیس انجمن بیهوشی قلب ایران  و عضو هیالت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به تالیف درآمده است؛ به تبیین روشهای پیشرفته مانیتورینگ همودینامیک بیماران نظیر اندازه گیری برون ده قلبی و اداره مایع درمانی، ارزیابی توصیه های پزشکی و ... پرداخته است.

مولف با تاکید بر این مطلب که مانیتورینگ موثر همودینامیک و درمان مناسب بیماران براساس اطلاعات به دست آمده یکی از اصول اساسی در مراقبت بیماران تحت اعمال جراحی است، این مجموعه را یک مرجع فارسی در زمینه مراقبت از بیماران کریتیکال برشمرد که می تواند نیازهای آموزشی و اطلاعاتی کادر درمانی که با بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در ارتباط هستند را مرتفع سازد.

وی مطالعه این کتاب را برای پزشکان فلوشیپ بیهوشی قلب، فوق تخصصان مراقبت های ویژه، جراحان قلب، متخصصان بیهوشی، متخصصان قلب، جراحان عمومی، متخصصان داخلی، پزشکان عمومی، کارشناسان بیهوشی و اتاق عمل و پرستاران مثمر ثمر خواند.  

علاقمندان می توانند برای تهیه کتاب عنوان شده با بخش بیهوشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری به شماره 27122537 تماس حاصل کنند.

 

 


١٢:٢٨ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٤٤٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٩