صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با کتاب "یافته های نرمال درCT و MRI " آشنا شوید

کتاب "یافته های نرمال درCT و MRI " با تلاش دکتر حمیدرضا ادراکی متخصص رادیولوژی مرکز پزشکی 15 خرداد و همکاری سید پژمان عسگری گهر کارشناس رادیولوژی، MRI و سی  تی اسکن؛ ترجمه و گردآوری شده و توسط  معاونت  پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در سال 1387 منتشر شده است.
مجموعه پیش رو بعنوان  یکی از 10 کتاب  برگزیده  بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی  کتاب انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفته است و در حال حاضر مرجع آموزشی دانشجویان کارشناسی ارشدMRI  دانشگاه های  علوم پزشکی  سراسر  کشور می باشد.
این مجموعه  برای کارشناسان و کارشناسان  ارشد  رشته  رادیولوژیCT SCAN  و MRI بعنوان  کتابی  آموزشی  و کاربردی  در زمینه های  مختلف، آناتومی  و افتراق  تصاویر کامپیوتری  نرمال و غیر نرمال در محدوده CTSCAN و MRI قابل استفاده می باشد.
کتاب حاضر در 236 صفحه مصور تنظیم شده و خواننده در قسمت های مختلف کتاب با  مبنای فیزیکی  انجام سی  تی اسکن  و MRI آشنا  می شود. سپس انجام روش های تشخیصی در قسمت های آناتومیک مختلف بدن (سر و گردن، قفسه صدری  شکم، ستون فقرات، مفاصل و عروق مغزی، شکمی و لگنی) مورد بحث قرار می گیرد.
علاقمندان به تهیه کتاب می توانند به محل انتشارات دانشگاه واقع در ولنجک، جنب بیمارستان طالقانی، قبل از درب ورودی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فروشگاه و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مراجعه کنند و یا با شماره ۲۲۴۳۷۸۸۳ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.
برای مشاهده صفحات اول کتاب اینجا را کلیک کنید

 

 


٠٨:٥٥ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٧٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٢