صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

" كتاب مروری بر سیستم های نرم افزاری دستگاه های اکوکاردیوگرافی" منتشر شد

کتاب" مروری بر سیستم های نرم افزاری دستگاه های اکوکاردیوگرافی" با تلاش دکتر مرسده کروندی، دکتر سعید رنجبر و دکتر محمد اسدپور پیرانفر در سال 1394 و توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر شد.


در این کتاب سعی شده تا خوانندگان با دستگاه های مختلف اکوکاردیوگرافی آشنا شده و درخصوص آنها توضیحات کاملی را ارایه می کند.


فصل اول کتاب به مطالعه دفورماسیون عضله بطن چپ براساس تکنیک های مختلف اکوکاردیوگرافی، فصل دوم به مدل سازی بطن چپ به عنوان یک چندوجهی، فصل سوم به بررسی پیچش عضله بطن چپ با استفاده از سیستم Speckle Tracking در اکوکاردیوگرافی، فصل چهارم به آنالیز حرکت دیواره داخلی بطن چپ و درنهایت فصل پنجم به بررسی و آنالیز عملکرد سیستولیک، اندازه، شکل و هندسه، حجم، فشار و تغییرات حجم بطن چپ درتشخیص انواع مختلف از بیماری های قلبی؛ می پردازد.


علاقمندان برای تهیه کتاب می توانند به محل انتشارات دانشگاه واقع در ولنجک-جنب بیمارستان طالقانی- قبل از درب ورودی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فروشگاه و انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مراجعه کنند و یا با شماره ۲۲۴۳۷۸۸۳ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.


برای مشاهده صفحات اول کتاب اینجا را کلیک کنید

 


١٢:٤٠ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٥١٤    /    تعداد نمایش : ٣٢٨