صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته ساماندهی اوقات فراغت نوجوانان وجوانان تشکیل شد

کمیته ساماندهی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با حضور سازمان های ذیربط در فرمانداری شمیرانات تشکیل شد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر دهاقین معاون سیاسی وانتظامی فرمانداری گفت: بسیاری از اکتشافات وجرقه های استعداد در دوران اوقات فراغت افراد اتفاق افتاده است و بنابراین این دوران بسیار حساس است و با توجه به وجود معضلاتی همچون بزهکاری و اعتیاد و آسیب پذیری این گروه سنی باید برای اوقات فراغت آنان برنامه ریزی کرد.
 
 
وی تاکید کرد که همه دستگاه ها باید با  برنامه ریزی وارائه  راهکار از  همه توان وظرفیت های خود استفاده کنند تا این قشر آینده ساز بر نوآوری و خلاقیت تمرکز ورزند .به عنوان مثال ایجاد برنامه های فرهنگی وتفریحی در مدارس و پایگاه های تابستانی منطقه توسط آموزش وپرورش از آن جمله است.
 
 
رئیس  اداره ورزش وجوانان نیز در مورد مشکلات احداث خانه جوان صحبت کرد.
 
 
 
 
 
صیفوری نماینده شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات نیز آموزش توسط کارشناسان شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات در پایگاه هایی تابستانی در مدارس و بوستانها سرای محلات وکتابخانه و باشگاه های ورزشی را پیشنهاد دا دکه مورد استقبال قرار گرفت.
 
 
نمایندگان سایر سازمان ها برنامه هایی همچون نمایش نامه نویسی حافظ خوانی وبرگزاری مسابقات در کتابخانه ها، نظارت بر نظارت براماکن تفریحی لواسان و فشم ، ارائه بن تخفیف  برای استخر وباشگاه های ورزشی برای دانش اموزان وجوانان کم بضاعت و برگزاری اردوهای تفریحی در مدارس با حضور والدین دانش آموزان را پیشنهاد دادند. 
 
 
انتهای پیام/


١٦:٥١ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٠٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٤