صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم جشن حامی مؤسسه سرطان پستان در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه برگزار شد

مراسم جشن حامی مؤسسه سرطان پستان تهران به همت دکتر جولایی عضو هیئت‌علمی و جراح عمومی بیمارستان مهدیه و همکاری حامیان بیماران مبتلابه سرطان پستان که خود بهبودیافته از آن بیماری هستند، برای چهارمین سال متوالی در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، هدف از برگزاری مراسم جشن حامی مؤسسه سرطان پستان تهران  تأکید بر اهمیت حضور حامیان در کنار بیماران در حال درمان جهت ایجاد حس باورپذیری در آنان نسبت به امکان بهبودی و تقویت روحیه نشاط و امید در ایشان و همچنین اهمیت و ضرورت حمایت از این بیماران در نظام پزشکی و بیمه‌ای کشور به دلیل افزایش تعداد بیماران مبتلابه آن در جامعه و شناساندن راه‌کارهای مقابله با این بیماری  در جامعه است. 

 
در این مراسم که با حضور قابل‌توجه بیماران و بهبودیافتگان همراه بود، دکتر جولایی،  بیژن نوذری روان‌شناس و دکتر کشوری آنکولوژیست  از جنبه‌های مختلف به ارزیابی و معرفی بیماری و راه‌های مقابله با آن پرداختند. 
 
 
مهندس مه آبادی مدیر  بیمارستان طی سخنان کوتاهی ضمن خوش‌آمد گویی به حضّار و تقدیر و تشکر از متصدیان برپایی مراسم، دکتر جولایی را به‌عنوان یک محور در بیمارستان مهدیه یادکردند که علی‌رغم تمام کمبودهای موجود، باقدرت و توان مضاعف در این بیمارستان به‌عنوان یکی از جنوبی‌ترین مراکز درمانی شهر به ارائه خدمت همت گماشته‌اند.
 
وی افزود: وجود و تقویت "حس  امید به زندگی" و " امید به امکان بهبودی از بیماری  سرطان" نقش به سزایی  درروند درمان دارد و دکتر جولایی با این اقدام باری را در این زمینه از دوش مسؤولین مرکز  برداشته اند که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
 
انتهای پیام/


١٠:٤٤ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٣٣٤    /    تعداد نمایش : ١٩٤