صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

19 آبان آخرین مهلت ثبت نام کارگاه "آشنایی با سیستم های تخمیری و کار با فرمانتور"

کارگاه تئوری و عملی "آشنایی با سیستم های تخمیری و کار با فرمانتور" 20  آبانماه  در دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود.

این کارگاه یکروزه بصورت تئوری و عملی با هدف، آشنایی با انواع سیستم های تخمیری و به منظور تولید و نحوه انجام آن جهت تولید محصولات بیوتکنولوژی برگزارخواهد شد.

آشنایی با قطعات و سیستم هایstirred tank fermenter، اصول استریل کردن فرمانتور، نحوه ی کالیبره کردن سنسورهای فرمانتور، کار با دستگاه فرمانتور مدلNew Btunswick, BioFlo 110 از جمله محورهای مورد بحث در بخش تئوری کارگاه؛ و آشنایی با انواع سیستم های تخمیری جهت تولید محصولات بیوتکنولوژی، آشنایی با انواع روشهای کشت و همچنین معرفی انواع فرمانتور و کاربرد آنها از جمله محورهای مورد بحث در بخش عملی می باشد که توسط دکتر جواد رنجبری ارایه خواهد شد.

گفتنی است گروههای هدف کارگاه مذکور پزشکان ودانشجویان رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، علوم پایه و پیراپزشکی می باشند که با توجه به ظرفیت محدود این کارگاه تا 19 آبان برای ثبت نام فرصت دارند و علاقمندان برای ثبت نام در این کارگاه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۴۸و۲۲۴۳۹۸۴۷-۰۲۱تماس حاصل کنند.


١٢:٣٢ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٧٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣٦