صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید های نوروزی معاون امور بهداشتی دانشگاه از مراکز و شبکه های بهداشت و درمان تابعه

پایشگران معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با حضور در مرکز بهداشت شرق و شبکه‌های بهداشت و درمان دماوند، فیروزکوه، پردیس، ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت، ضمن تبریک سال نو و تقدیر از زحمات شبانه روزی همکاران در مقابله با بیماری کرونا، از نزدیک نحوه ارایه خدمات به هموطنان را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این بازدیدها که روز گذشته، اول فروردین ماه انجام شد، دکتر بهادری معاون امور بهداشتی و دکتر شجاعی معاون اجرائی معاونت بهداشت دانشگاه ، از فعالیت های ستاد شبکه های بهداشت و درمان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت و مراکز خدمات جامع سلامت ریحان آباد، جواد آباد، مهتدی، شهید صدوقی و شریف آباد بازدید کردند. 
 
 
دکتر محمدی نیا معاون فنی و مهندس موسوی مسوول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت در مراکز خدمات جامع سلامت شبیر، پور هدایت و زارع نژاد حاضر شده و به بررسی نحوه ارائه خدمات پرداختند.
 
همچنین مهندس اسعدی رئیس اداری و تمیمی رئیس حراست معاونت بهداشت دانشگاه با حضور در شهرستانهای پردیس، دماوند و فیروزکوه، از فعایت های ستاد شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت ولیعصر بومهن، آبسرد و سربندان، هفت تیر و لزور بازدید کردند.
 
 
در طی این بازدیدها، ضمن بررسی فعالیت های کشیک بیماری ها، بهداشت محیط و واحدهای دیگر، نحوه ارائه خدمات در کنترل و مقابله با بیماری کرونا، مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
پایشگران معاونت بهداشت دانشگاه، ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این مراکز که مشغول ارایه خدمت به هموطنان و رفع نیازهای بهداشتی و درمانی آنان هستند، آرزوی توفیق و سلامتی کردند.
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٣:٠٧ - شنبه ٢ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٩٠٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٧