صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه تسهیلات ویژه ای به ایثارگران خط مقدم مقابله با کرونا اعطا می کند

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تاکید بر اولویت سلامت سفیدپوشان خط مقدم مقابله با کرونا از اجرای سازو کار اعطای تسهیلات ویژه ای به این عزیزان از سوی دانشگاه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر محمود خدادوست با اشاره به ضرورت حمایت های مادی و معنوی از تلاشگران کادر درمانی و بهداشتی دانشگاه در مقابله با ویروس کوید 19، اظهار کرد: معاونت توسعه، مدیریت و منابع  دانشگاه از هیچ تلاشی برای افزایش روحیه این عزیزان تلاشگر فروگذار نیست.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بر ضرورت حمایت همه‌جانبه از طلایه‌داران خط مقدم مبارزه با کرونا اعم از نیروهای بهداشتی و کادر درمان تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد که اعطای این حمایت ها و پاداش های ناچیز بتواند گوشه ای از خدمات این عزیزان را جبران کند.

 

دکتر خدادوست به پرداخت  دوماه کارانه به فعالان عرصه های بهداشتی و درمانی به عنوان یکی از بسته های حمایتی دانشگاه اشاره کرد و افزود: در هفته  اول و دوم فروردین ماه نیز یک نوبت کارانه دیگر نیز تقدیم تلاشگران عرصه درمان خواهد شد.

 

وی همچنین از پرداخت کارت های هدیه ایران کارت به تمامی کارکنان دانشگاه در تمامی سطوح خبر داد و گفت: این کارت ها قابلیت های فراتر از سایر کارت های هدیه دارد که کارکنان می توانند با مراجعه به سایت بانک آینده از قابلیت های این کارت استفاده لازم را ببرند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ادامه داد: به ازای هر تراکنشی که توسط کارت های بانک آینده انجام می شود یک درصد به اعتبار حساب فرد اضافه می شود و به تدریج زمانی که تراکنش های مالی شما اضافه می شود رنگ کارت شما از آبی به نقره ای و طلایی تغییر می کند و میزان امتیازات شما روز به روز بر حسب تراکنش های مالی اضافه خواهد شد.

 

وی ادامه داد: هر کدام از این کارت ها دارای یک پشتوانه حساب بانکی با قابلیت و ظرفیت های حمایتی است.

 

دکتر خدادوست در خاتمه خاطرنشان کرد: مسوولان دانشگاه با جدیت تمام درصدد تامین فرصت های مالی بیشتر برای حمایت از تلاشگران خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق


١٨:٠١ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٩٠٠٢٠    /    تعداد نمایش : ٥١٤