صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر زالی به عنوان مشاور معاون آموزشی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی

دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی تخصصی وزارت بهداشت، در حکمی دکتر علیرضا زالی را به عنوان مشاور این معاونت و مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، منصوب کرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی تخصصی وزارت بهداشت، در حکمی دکتر علیرضا زالی را به عنوان مشاور این معاونت و مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی  منصوب کرد.

 متن حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر  علیرضا زالی   

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی  

سلام علیکم،

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی  کشور و منویات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است.

بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد. در برهه زمانی فعلی که این نقشه راه طی سال های گذشته اجرایی و در حوزه آموزش علوم پزشکی نهادینه شده، ضروری است تا با بهره مندی از ظرفیت های صاحبنظران این حوزه بسترهای ظهور آثار این برنامه ها در عرصه های دانشی و ارائه خدمات حوزه علوپزشکی فراهم گردد.

از دیگر سو ارتقای استانداردهای آموزش های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از نکات مهمی است که در برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی بر آن تاکید شده است. در این راستا به عنوان مشاور اینجانب و باتوجه به پیشنهاد دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، به عنوان مسئول اعتباربخشی برنامه های آموزشی تخصصی و فوق تخصصی این دبیرخانه منصوب می گردید تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف این حوزه تلاش فرمائید.

توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.

دکتر باقر لاریجانی

معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی»

انتهای پیام/


١١:٣٦ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٠٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٥