صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج نهایی مسابقات شنا و تیراندازی نخستین جشنواره ورزشی بین دانشکده ای دانشگاه اعلام شد

دانشجویان دختر دانشگاه در مسابقات شنا و تیراندازی نخستین جشنواره ورزشی بین دانشکده ای دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به رقابت پرداختند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، نخستین جشنواره ورزشی بین دانشکده­ای با برگزاری مسابقات شنا روز شنبه 15 تیرماه سال جاری به اتمام رسید.

مسابقات شنا در این دوره از جشنواره با حضور 15 نفر از دانشجویان دانشکده­های تابعه دانشگاه برگزار شد. در خاتمه این دوره از رقابتها؛ در ماده 50 متر قورباغه نیک­آئین ضابطی از دانشکده پزشکی مقام اول، فاطمه قدرتی از دانشکده پزشکی مقام دوم و آذین ترابی از دانشکده پزشکی مقام سوم را از آن خود کردند.

همچنین در ماده 50 متر سینه عارفه حسینی از دانشکده دندانپزشکی مقام اول، صبا عارفی از دانشکده داروسازی مقام دوم و سارا منصور از دانشکده پزشکی مقام سوم را کسب کردند.

دختران قهرمان دانشگاه در رشته تیراندازی

براساس این گزارش مسابقات تیراندازی نخستین جشنواره ورزشی بین دانشکده­ای دانشگاه نیز با حضور 20 نفر از دانشجویان دختر دانشکده های تابعه دانشگاه برگزار شد.

در این دوره از رقابتها در ماده تپانچه مریم مصباح از دانشکده داروسازی، فاطمه مهریاب از دانشکده داروسازی و زهرا امینی از دانشکده توانبخشی به ترتیب مقام­های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در ماده تفنگ، فائزه فرامرزی از دانشکده داروسازی، مریم سلوتی از دانشکده داروسازی و رومینا قاسمی از دانشکده بهداشت به ترتیب مقام­های اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/


١٤:٣١ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٠