صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تأکید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بر تدوین سند تمایز فرهنگی دانشگاه در سال آتی

دکتر کدخدا زاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه جلسه مشترکی را با مدیران حوزه و کارشناسان سامانه پایش برنامه عملیاتی برگزار کرد و تدوین سند تمایز فرهنگی دانشگاه در سال آتی ضروری دانست.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جلسه مشترک مدیران حوزه و کارشناسان سامانه پایش برنامه عملیاتی با حضور دکتر مهدی کدخدا زاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه روز شنبه 18 اسفندماه در سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه دکتر کدخدا زاده اظهار کرد: کارشناسان مغز متفکر هر مدیریتی هستند و با راهکارها و ایده‌هایی که ارائه می‌دهند می‌توانند مؤثر واقع شوند. که در پایش برنامه‌ریزی عملیاتی نیز اهمیت این مهم دوچندان می‌شود.

 

 معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود برگزاری جلسات منظم و متداوم مدیران با کارشناسان پایش برنامه‌ریزی عملیاتی را به‌منظور تعالی جایگاه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در بین دیگر دانشگاه‌ها مؤثر تلقی کرد.

 

 وی اظهار کرد: لازمه موفقیت در هر جایگاهی ابتدا هم‌افزایی و سپس گفتمان سازی است، تا بتوان شاهد ارتقای آن مجموعه بود. دکتر کدخدا زاده افزود: به‌منظور بارگذاری هر چه مطلوب‌تر مستندات هر مجموعه در سامانه پایش برنامه عملیاتی لازم است که هرکدام از کارشناسان ضمن آگاهی از اهداف سازمانی، پیشنهاد‌ات سازنده خود را به‌صورت مکتوب اعلام کنند.

 

 وی در خاتمه سخنان خود نیز بر لزوم تدوین سند تمایز فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1398 تأکید کرد.

 

همچنین در بخش دیگری از این نشست درباره برنامه‌ها و فعالیت‌های هر یک از مدیریت‌های مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در شش‌ماهه دوم سال 1397 بحث و تبادل‌نظر انجام شد.

 

 در خاتمه این جلسه، راهکارهای سازنده‌ای نیز باهدف هر چه‌بهتر بارگذاری کردن مستندات هر مدیریت در سامانه برنامه عملیاتی ارائه شد.

 

انتهای پیام/

 


٠٩:٤٩ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٢٠٨    /    تعداد نمایش : ١٨٥