صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم آیین روپوش سفید دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94

آیین روپوش سفید دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94 در تالار ابن‌سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی با تأکید بر اهمیت مشارکت دانشجویان در انجمن‌های علمی اظهار داشت: معاونت دانشجویی از آن دسته دانشجویانی که تمایل دارند عضو این‌گونه انجمن‌ها شوند دعوت می‌کند به این معاونت مراجعه نموده و ظرف یک هفته کاری اقدامات بعدی جهت عضویت آنان صورت خواهد گرفت.
 
در ادامه مراسم دکتر ایمان زاده ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان از آن‌ها به‌عنوان نوابغ پزشکی نام برد که در دانشگاه بزرگی همچون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته‌شده‌اند و بایستی از این‌ پس با تلاش مضاعف از بستر علم و فنّاوری و هر آنچه برای دانشجویان فراهم‌ شده نهایت استفاده را نموده تا دانش و مهارت خود را ارتقا دهند.
 
 
رئیس مرکز پزشکی مفید از دانشجویان خواست با فعالیت و کوشش حداکثری و مطالعه زیاد از تجارب اساتید گران‌قدری که در دانشگاه حضور دارند استفاده بهینه نموده و در تمامی کارها خداوند متعال را حاضر و ناظر بر اعمال خویش بدانند. 
 
در انتهای مراسم دکتر دوی استاد اخلاق پزشکی در خصوص اخلاق و رعایت حقوق ذی‌نفعان و بیماران ، حل مشکلات بیماران و جلوگیری از خطاهای پزشکی توضیحاتی را ارائه داد.
 
 
دانشجویان پزشکی ورودی بهمن 94 از شهلا فلاح سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده به سبب تلاش و خدمتگزاری شایسته در طول مدت تحصیلی‌شان با اهدای لوح تشکر و قدردانی کرد. 
 
انتهای پیام/


١٣:٠٣ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٧٧٩    /    تعداد نمایش : ٥١٩