صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه ضمن یپامی درگذشت تکنسین‌ اورژانس را تسلیت گفت

دکتر امیر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درگذشت شهادت گونه تکنسین فداکار و تلاشگر اورژانس ۱۱۵ حین عملیات امدادرسانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پیِ وقوع سیلی در شهرستان اندیکا در شمال خوزستان، یک اکیپ دو نفره از اورژانس این شهرستان که برای امداد رسانی به محل رفته بودند، دچار سیل شده و یک تن از این پرسنل مفقود و جان خود را از دست داد.

دکتر امیر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فقدان این تکنسین اورژانس شهرستان اندیکا را دردناک توصیف و گفت: مرحوم حمید احمدی نماد ایثار و شجاعت بوده و در راه خدمت جان خویش را فدا کرده است. 

وی گفت: اینجانب به نوبه خود درگذشت شهادت گونه  این عزیز سفر کرده را به خانواده محترم ایشان، همکاران شاغل در فوریت‌های پزشکی کشور‌‌ و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای آن عزیز علو درجات و برای خانواده و همکاران ایشان صبری جزیل خواستارم؛ خداوند متعال روح پاک آن مرحوم را با مولایمان علی (ع) محشور کند.

حمید احمدی، تکنسین فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، حین امداد رسانی به هموطنان محصور در سیل محور تاراز به اندیکا درگذشت.

انتهای پیام/


١٩:٥٤ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٣