صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

امکان رزرو غذای نیم پرس دانشجویان در دانشگاه فراهم شد

 به همت مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، امکان رزرو غذای نیم پرس دانشجویان در دانشگاه مهیا شد.
 
سید حسین دلاور پور مقدم رئیس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه گفت: با توجه به  درخواست دانشجویان و همچنین موافقت مدیر امور دانشجویی دانشگاه در اجرای اقتصاد مقاومتی که از ضروریات آن جلوگیری از اسراف اقلام ضروری جامعه می‌باشد، با بررسی های به عمل آمده از جمله نظر سنجی این موقعیت برای دانشجویانی که تمایل به صرف غذای نیم پرس دارند فراهم شد.
 
رئیس اداره تغذیه دانشجویان با اشاره به اینکه این طرح برای نخستین بار در برخی خوابگاه‌ها و دانشکده ها اجرا می شود، گفت: فاز اول این طرح که ابتدای سال 97 از دانشکده های پزشکی، بهداشت و ایمنی و دندانپزشکی آغاز شده است اجرای آن در ماه های آتی فراگیرتر خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: فاز دوم در خوابگاه‌های نرگس، حضرت زینب(س) و سرشار انجام شد و همزمان با ایام روز دانشجو این امکان برای خوابگاه‌های حضرت زهرا(س)، سمیه و دانشکده پرستاری و مامایی نیز ایجاد می شود. 
 
رئیس اداره تغذیه دانشجویان یادآور شد: با حمایت مدیر امور دانشجویی دانشگاه و به همت مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی از تاریخ سوم آذر ماه سال جاری، امکان رزرو غذای نیم پرس در دانشکده پرستاری و مامایی برای دانشجویان فراهم شد.  
 
انتهای پیام/


١٠:١٢ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧١١٢١    /    تعداد نمایش : ٣٩٤