صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


توسعه زیرساخت های بیمارستان شهدای تجریش برای ارائه خدمات باکیفیت تر به مبتلایان کرونا، در دستور کار
ضرورت نصب دستگاه دیالیز بیماران مبتلابه کووید 19 دراورژانس کرونا، بهسازی تهویه اورژانس و بخش های بستری و توسعهICUبیماران مبتلا به کرونا با هدف گذاری 50 تخت از جمله مصوبات جلسه پیشگیری ومقابله با کرونا در بیمارستان شهدای تجریش بود که در دستور کار این بیمارستان قرارگرفت.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویربرداری سریعترین روش در تشخیص اولیه بیماری کووید ١٩
انجام سی تی اسکن ریوی با روش High - Resolution در تشخیص ویروس کرونا کمک کننده و تلاش همکاران پرتوکار در بخش های تصویر برداری مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ستودنی است.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید معاون آموزشی دانشگاه بر ضرورت ادامه روند آموزش دروس در بستر فضای مجازی
معاون آموزشی دانشگاه دراولین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در سال 99، بر ضرورت ادامه روند آموزش دروس در بستر فضای مجازی تاکید کرد.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تیم توانبخشی کرونا در بیمارستان شهداي تجریش آغازبکار کرد
تیم توانبخشی کرونا در بیمارستان شهداي تجریش ضمن انجام مداخلات توانبخشی شامل توانبخشی تنفسی، تقویت عضلات و دامنه حرکتی، بر اساس پروتکل انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران فعالیت خود را آغاز کرد.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایاتی از ابعاد پیدا و پنهان زندگی این روزهای پرستاران/ از پرتاب کفش برای فرار از بیمارستان تا خواب های آشفته پرستاران دلتنگ
این روزها که گوش و چشممان از شنیدن اخبار کرونا پر شده و در کنار اعضای خانواده خسته از این روزهای پر استرس و کسالت بار در انتظار بهبود اوضاع نشسته ایم و در تلاشیم با کارهایی مثل آشپزی، دیدن فیلم و سریال و سرک کشیدن در شبکه های اجتماعی خود را به شکلی سرگرم کنیم، هستند کسانی که علاوه بر تحمل رنجی که همگی از وضعیت موجود می بریم، از بسیاری از همین دلخوشی های به ظاهر پیش پا افتاده هم محروم اند.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>