صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


تصویربرداری سریعترین روش در تشخیص اولیه بیماری کووید ١٩
انجام سی تی اسکن ریوی با روش High - Resolution در تشخیص ویروس کرونا کمک کننده و تلاش همکاران پرتوکار در بخش های تصویر برداری مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ستودنی است.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید معاون آموزشی دانشگاه بر ضرورت ادامه روند آموزش دروس در بستر فضای مجازی
معاون آموزشی دانشگاه دراولین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در سال 99، بر ضرورت ادامه روند آموزش دروس در بستر فضای مجازی تاکید کرد.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایاتی از ابعاد پیدا و پنهان زندگی این روزهای پرستاران/ از پرتاب کفش برای فرار از بیمارستان تا خواب های آشفته پرستاران دلتنگ
این روزها که گوش و چشممان از شنیدن اخبار کرونا پر شده و در کنار اعضای خانواده خسته از این روزهای پر استرس و کسالت بار در انتظار بهبود اوضاع نشسته ایم و در تلاشیم با کارهایی مثل آشپزی، دیدن فیلم و سریال و سرک کشیدن در شبکه های اجتماعی خود را به شکلی سرگرم کنیم، هستند کسانی که علاوه بر تحمل رنجی که همگی از وضعیت موجود می بریم، از بسیاری از همین دلخوشی های به ظاهر پیش پا افتاده هم محروم اند.
 ١٣٩٩/٠١/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید معاون آموزشی دانشگاه به تداوم ارائه دروس در بستر فضای مجازی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در اولین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در سال 99 به بررسی نحوه اجرای فرایندهای آموزشی در شرایط شیوع بیماری کرونا پرداخت.
 ١٣٩٩/٠١/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
خاتمه يافتن کرونا نیاز به مداخلات و همکاری بیشتر مردم دارد
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران تاکید کرد: برای فیصله یافتن کرونا باید سهم مداخلات و همکاری مردم در این زمینه افزایش یابد و بسته مداخلاتی قوی تری از گذشته اعمال شود.
 ١٣٩٩/٠١/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>