صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


در کشور به ازای هر هزار نفر، 17 نفر با بیماری صرع دست و پنجه نرم می کنند
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در افتتاحیه شانزدهمین کنگره بین المللی صرع آمار مصروعین در ایران 2 تا 3 برابر آمار جهانی اعلام کرد و گفت: این گزارش نگران کننده ای است که اخیرا توسط همکاران نرولوژیست کشور در یک بررسی پیمایشی پژوهشی حاصل شده است.
 ١٣٩٨/١١/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک معاونان بهداشتی سه دانشگاه علوم پزشکی پایتخت برگزار شد
نشست مشترک معاونان امور بهداشتی سه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران و ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
 ١٣٩٨/١١/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
ترویج تعصب حرفه ای مهمترین راهبرد در گروه هاي آموزشي است / ضرورت تدوین برنامه راهبردی گروه های آموزشی تا پایان سال
دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه تدوین برنامه راهبردی گروه های آموزشی تا پایان سال را ضروری برشمرد و اظهار داشت: این برنامه راهبردی می تواند به عنوان یک سند تحول در گروه باقی مانده و عملیاتی شود.
 ١٣٩٨/١١/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش دوره های تخصصی مهارت افزایی مدیریت در افزایش بهره وری خدمات بیمارستانی
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در افتتاحیه کارگاه برنامه ملی توانمندسازی روسای بیمارستان های دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گفت: برگزاری این دوره های تخصصی مهارت افزایی در حوزه مدیریت بیمارستانی به توانمند شدن مدیران و روسای در ارائه خدمت مطلوب تر کمک می کند.
 ١٣٩٨/١١/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان دانشگاه: تصمیم سازی در نظام مدیریت بیمارستانی فرآیندی پیچیده است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در افتتاحیه کارگاه برنامه ملی توانمندسازی روسای بیمارستان های دانشگاه های علوم پزشکی کشور، فرآیند تصمیم سازی را در نظام مدیریتی بیمارستانی بسیار پیچیده توصیف کرد و گفت: در این نظام با بزرگترین سرمایه یک انسان رو به رو هستیم.
 ١٣٩٨/١١/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>