صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت روز پزشک در مرکز بهداشت شرق تهران

مراسم  گرامیداشت روز پزشک  با حضور دکتر شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه و پزشکان مرکز بهداشت شرق تهران شنبه دوم شهریوردر موزه خانه استاد معین برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز بهداش شرق تهران،  در این مراسم  دکتر شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن تبریک روز پزشک به تمامی همکاران از تلاشهای آنان در راستای خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه ، ارتقای سلامت و کاهش آلام آنان تقدیر کرد.

وی ضمن گرامیداشت زادروز حکیم بوعلی سینا وی را یکی از مفاخر علمی جهان برشمرد و به تبیین نقش پزشک در فرهنگ ایرانی اسلامی پرداخت.

در ادامه مراسم دکتر فریدونفر رییس مرکز بهداشت شرق ضمن تبریک این روز به پزشکان گفت: در طول تاریخ همواره طبیب و طبابت از قداست و احترام زیادی در بین اقشار مختلف جامعه برخوردار بوده است. در تاریخ تمدن ایرانی اسلامی نیز شاهد ظهور مشاهیر، دانشمندان و حکیمان برجسته ای در این عرصه علمی  بوده ایم که در جهان سرآمد بودند.

دكتر فریدونفر سلامت و امنیت را دو نعمت بزرگ عنوان کرد و به دلیل ارتباط حرفه پزشکی با سلامت و جان مردم، این حرفه را دارای ارزش و جایگاه بالایی برشمرد و خاطرنشان کرد در راستای رفع مسایل موجود باید تلاش همه جانبه صورت پذیرد.

در خاتمه مراسم  دکتر شهنام عرشی و دکتر فریدونفر با اهدای هدایایی به رسم یادبود از تلاشهای پزشکان مرکز بهداشت شرق تهران تقدیر کردند.

انتهای پیام/

 


١٢:٥١ - يکشنبه ٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٩٢٥    /    تعداد نمایش : ٤٨١