صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر رجایی: مدیران دفاتر توسعه آموزش، بازوی فعال EDCدر دانشکده ها هستند

تیم مسئولین مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه از دفاتر توسعه آموزش دانشکده های پیراپزشکی، توانبخشی، تغذیه و صنایع غذایی، داروسازی و دندانپزشکی بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت آموزشی، در حاشیه این بازدیدها نشستی با حضور دکتر رجایی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، روسا و اعضای دفاتر توسعه دانشکده های مذکور برگزار شد.

دکتر رجایی در این نشستها ضمن تاکید بر فعالیت مدیران دفاتر توسعه گفت: مدیران دفاتر توسعه، بازوی فعال EDCدر دانشکده ها هستند و نظارت آنان بر حضور مستمر و پیگیری مناسب اعضای معرفی شده و همچنین نقش آنها در کمیته های تحول بسیار مهم است.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش تاکید کرد: مدیران دفاتر توسعه باید در نیاز سنجی و تعیین کارگاه های مناسب برای توانمند سازی اساتید نقش موثر داشته باشند همچنین ارزشیابی پایان ترم دانشجویان، ارزشیابی اساتید و گروه های آموزشی از دیگر وظایف مدیران EDCاست.

وی در ادامه به بیان توضیحاتی درخصوص برنامه ریزی برای افزایش طرح های نوآورانه، دانش پژوهی و فرایندهای آموزشی پرداخت و خاطرنشان کرد: پرداختن به این طرح ها نه تنها باعث ارتقای هیات علمی بلکه منجر به دریافت گرانت برای دانشگاه می شود.

شایان ذکر است در این نشست ها که روسای مراکز و مسوولان مربوطه و همچنین اعضای مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه حضور داشتند، هر یک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه را مطرح کردند.

انتهای پیام/

 

 

 

 


١٥:٢٣ - يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١٦٣