صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توجه به بهره وری لازمه ارتقای سازمان و موفقیت کارکنان است

دکتر فرح بخش مشاور ریاست دانشکده پزشکی توجه به ارتقای بهره وری را لازمه حفظ و ارتقای سازمان و موفقیت کارکنان سازمان برشمرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده پزشکی، جلسه ای با عنوان "دانشکده پزشکی؛ حرکت به سوی ارتقای بهره وری"با حضور مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه و جمعی از مسوولان دانشکده پزشکی برگزار شد.

 

در این نشست که با شعار "ارتقای بهره وری عامل بقای سازمان و شغل است" برگزار شد، دکتر فرح بخش مشاور رییس دانشکده پزشکی در برنامه های راهبردی اظهار داشت: بهره وری به معنای ارتقای کارآیی و اثربخشی است و توجه به ارتقای بهره وری از ضروریات هر سازمان محسوب می شود و این مهم لازمه حفظ و ارتقای سازمان و موفقیت کارکنان آن است.

 

به گفته وی منابع انسانی و مالی حتی در کشورهای توسعه یافته نیز در مقابل نیازها و تقاضاهای جامعه به خدمات بهداشتی درمانی و آموزش پزشکی با کمبود مواجه است و چاره کار در افزایش بهره وری است.

 

دکتر فرح بخش خاطرنشان کرد که با تقلیل هزینه ها خصوصا در مصرف انرژی، لوازم و اجزای مصرفی، توجه به حفظ و نگهداری زیرساخت های دانشکده و همچنین تلاش درانجام امور محوله از نظر کمی و کیفی می توان به این مهم دست یافت.

 

در پایان جلسه فرم مربوط به شاخص بار کاری مطرح و مقرر شد فرم مذکور برای معاونت های دانشکده پزشکی ارسال شود.

 

گفتنی است این نشست با حضور دکتر فیروزئی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه ، دکتر فرح بخش مشاور رئیس دانشکده پزشکی در برنامه های راهبردی، معاونان، مدیران و مسوولان دانشکده پزشکی در سالن فارابی برگزار شد. 

انتهای پیام/ 


١٣:٣١ - يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٦٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٨