صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بررسي وضعیت پروژه بیمارستان شهدای تجریش با حضور مسوولان

در نشستی با حضور شهردار منطقه یک تهران و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه وضعیت پروژه مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش بررسی شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان شهدای تجریش، جلسه تعیین وضعیت پروژه ملی بیمارستان شهدای تجریش با حضور دکتر موسوی شهردار منطقه یک تهران و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه 24 اردیبهشت ماه مرکز برگزار شد.

در این نشست وضعیت فعلی پروژه بیمارستان شهدای تجریش و توافقات گذشته فی مابین شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مورد بررسی قرار گرفت و با تاکید بر لزوم آمادگی برای اجرایی کردن توافقات صورت گرفته،  تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در نشست مذکور پس از بحث و تبادل نظر حاضران مقرر شد کارگروه وکمیته اجرایی با حضور طرفین دانشگاه و شهرداری به منظور بررسی کارشناسی توافقات صورت گیرد تا راهکارهای صحیح اجرایی ارایه شود.

گفتنی است در این نشست دکتر موسوی شهردار منطقه یک تهران، دکتر شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر ماهر مشاور ریاست دانشگاه، نمایندگان دفتر حقوقی و دفتر فنی، دکتر فروزانفر رییس بیمارستان و دکتر افجه ای مدیر مرکز حضور داشتند.

انتهای پیام/

 


١٢:٢٠ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٠٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٢