صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان کمک های دانشگاهیان به هموطنان مناطق سیل زده

بسیاری از هموطنان استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان متاسفانه از نخستین روزهای سال 98 گرفتار سیلی ویرانگر و افسارگسیخته شدند که آسیب‌های جانی و خسارات مالی فراوانی را برایشان به همراه داشته است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، به علت بالا بودن حجم خسارات وارده، ساکنان این مناطق  کماکان نیازمند کمک های نقدی و غیر نقدی و دستان خیر مردم نوع دوست کشورمان هستند و جامعه دانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی ضمن ابراز همدردی با این عزیزان درصدد است با ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور، گامی هرچند کوچک در راستای تامین نیازهای ضروری این هموطنان بردارد.

دانشگاهیان می توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب  5041721061738515 بانک رسالت به نام فرزانه احمدی نماینده بسیج اقشار واریز کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09125135677 (امیدیان مسوول خواهران تهران بزرگ) تماس حاصل کنند. همچنین با توجه به اینکه در نظر است کاروان کمک های غیرنقدی دانشگاه به مناطق سیل زده اعزام شود، از اساتید، کارکنان و دانشجویان درخواست می شود کمک های غیر نقدی خود را برای ارسال تحویل دهند.

وسایل و لوازم بهداشتی شخصی، لباس(مردانه، زنانه و بچه گانه)، پشه بند، گونی خالی، نایلون رولی، کلمن آب و وسایل سرمایشی(پنکه، کولر و...) از جمله لوازم مورد نیاز هموطنان سیل زده است.

 

انتهای پیام/

 


١١:٣١ - چهارشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٦١٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٣