صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سه دانشجوی برتر دانشگاه در سومین جشنواره آموزشی «جایزه ملی ایثار» تجلیل شدند

سه تن از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در سومین جشنواره آموزشی جایزه ملی ایثار مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت آموزشی، در این جشنواره  از بهناز لندی دانشجوی داروسازی، سید مهدی دریسی دانشجوی پزشکی و شهاب کاووسی نژاد دانشجوی دندانپزشکی تجلیل شد.

 

دکتر سیدصفرموسوی مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه  ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح تحصیلی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر، افزایش انگیزه و رشد تحصیلی، ایجاد رقابت سازنده و اثربخش در دانشجویان  شاهد و ایثارگر بود.

 

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه درخصوص ملاک انتخاب دانشجویان برتر در این جشنواره گفت: دانشجویان نمونه باید در بخش آموزش و پژوهش امتیاز بالایی کسب می کردند، از 100 امتیاز در نظر گرفته‌ شده برای این دانشجویان، 5 درصد به ایثارگری، 15 درصد به فعالیت‌های فرهنگی و 80 درصد به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی اختصاص داشت.

 

دکتر موسوی با بیان این که سومین جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد، افزود: 15  دانشجوی شاهد و ایثارگر از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور دراین جشنواره به عنوان دانشجوی برتر انتخاب شدند که 3 تن از این دانشجویان نمونه شاغل به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بودند.

 

به گفته مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، بهناز لندی دانشجوی مقطع دکترای حرفه ای رتبه دوم رشته داروسازی، سید مهدی دریسی دانشجوی مقطع دکترای حرفه ای رتبه دوم  رشته پزشکی و شهاب کاووسی نژاد دانشجوی مقطع دکترای حرفه ای رتبه سوم  رشته  دندانپزشکی را به خود اختصاص دادند.

 

 این مراسم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و ایثارگران، محمدمهدی طهرانچی رئیس‌ دانشگاه آزاد، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و جمعی از مسئولان وزارت بهداشت و آموزش و پرورش و خانواده دانشجویان برگزار شد.

انتهای پیام/ 

 


١٤:٠٣ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٩١