صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات مسابقات ورزشی دانشگاه در دهه مبارک فجر اعلام شد؛ رقابت کارکنان و اساتید دانشگاه در 11 رشته ورزشی

مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر با همکاری مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از یکم بهمن ماه در 11 رشته ورزشی ویژه کارکنان و اساتید برگزار می‌شود. 


حسن باقری مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه در گفت‌وگو روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن تشریح جزئیات برگزاری مسابقات ورزشی دهه فجر، گفت: همه‌ساله با فرارسیدن ماه بهمن و ایام دهه مبارک فجر که متقارن با جشن‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است، معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه تمامی اساتید و کارکنان دانشگاه در دو بخش خانم‌ها و آقایان می‌کند.

 

وی با اشاره به رویکرد کلی این دوره از مسابقات اظهار داشت: ازآنجایی‌که  فعالیت‌های جسمانی و ورزشی بخش عمده‌ای از یک زندگی فعال و سالم است و اغلب کارکنان ساعات زیادی از وقت خود را در محیط کار صرف می‌کنند، تلاش به‌منظور برنامه‌ریزی در راستای توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش درمیان کارکنان دستگاه‌های اجرایی یکی از مهم‌ترین اهداف دانشگاه است.

 

مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه گفت: این دوره از مسابقات با شعار اخلاق، ورزش و بهره‌وری در 11 رشته ورزشی ویژه خانم‌ها و آقایان برگزار می‌شود.

 

وی  با اشاره به این‌که بالغ‌بر 700 نفر از همکاران در این دوره از مسابقات ورزشی ثبت‌نام کرده‌اند؛ توضیح داد: بانوان دانشگاه در رشته‌های آمادگی جسمانی، دارت، تنیس روی میز، والیبال و طناب‌کشی و آقایان نیز در رشته‌های فوتسال، دارت، تنیس روی میز، والیبال، طناب‌کشی و بدمینتون در این دوره از مسابقات به رقابت می‌پردازند.

 

باقری خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی دهه فجر دانشگاه در رشته‌های تیمی به دلیل گستردگی مسابقات و طولانی شدن زمان برگزاری از اول بهمن‌ماه آغاز و در رشته‌های انفرادی طبق تقویم ورزشی زمان مسابقات در روزهای اعلامی برگزار می‌گردد.

 

مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به رضایت شغلی به‌عنوان یکی از متغیرهای اصلی در حوزه رفتار سازمانی، گفت: رضایت شغلی در پیشبرد اهداف و افزایش بهره‌وری  یک سازمان نقش مهمی ایفا می‌کند. برگزاری مسابقات ورزشی و ایجاد هیجان موجبات شادابی و نشاط در حوزه رفتار سازمانی کارمندان را مهیا و در بالا بردن سطح رضایت شغلی کارکنان قطعاً مؤثر خواهد بود.

 

وی یادآور شد: ورزش کلید سلامتی است و افراد سالم کارایی بیشتری در محیط کار خواهند داشت بنابراین توجه به‌سلامت جسمی و روحی کارکنان از طریق ترویج و گسترش ورزش نقش مهمی در عملکرد اداری این عزیزان خواهد داشت.

 

انتهای پیام/


١٠:٣٠ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٣٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٤٣٠