صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید شبانه از خوابگاه پسرانه دانش تأکید شد؛ با حمایت رییس دانشگاه کلیه سالن های ورزشی خوابگاه های دانشجویی به وسایل ورزشی مجهز می شوند

دکتر محمد آقاجانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جریان بازدید شبانه از خوابگاه پسرانه دانش بر تجهیز کلیه خوابگاه های دانشجویی به وسایل ورزشی تاکید کرد.
دکتر آقاجانی شامگاه چهارشنبه ۲۳ آبان ماه در جمع نودانشجویان خوابگاه دانش حضور پیدا کرد و با آنها به گفتگو پرداخت.
در این خوابگاه برای نخستین بار نودانشجویان پسر دانشگاه ساکن شده اند و خدمات ویژه ای بصورت متمرکز ارایه می شود.
رییس دانشگاه در ادامه بازدید خود که با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، مدیران این معاونت و مدیر روابط عمومی دانشگاه انجام شد در سالن ورزشی این خوابگاه حاضر شد.
وی در جمع دانشجویان و فعالان ورزشی این خوابگاه تاکید کرد: دانشگاه برای تحقق شعار "هر دانشجوی بهشتی یک ورزشکار"، تلاش و حمایت های خود را به کار خواهد بست.
دکتر آقاجانی در ادامه از عزم دانشگاه برای تجهیز کلیه خوابگاه های دانشجویی به وسایل ورزشی مناسب و ارتقاء وضعیت فعلی سالن های ورزشی این خوابگاه ها خبر داد.
بر این اساس مقرر شد مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تجهیزات مورد نیاز، متناسب با تعداد و تنوع دانشجویان ساکن در خوابگاه ها را اعلام کند و با حمایت رییس دانشگاه این تجهیزات تامین و در سالن های ورزشی این خوابگاه ها مستقر شود.
بیش از ۱۴ هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحصیل می کنند و واجدین شرایط اسکان دانشجویی در ۱۴ خوابگاه این دانشگاه ساکن هستند.


٠٠:٠٦ - پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٦٥