صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تكريم و معارفه مدیر و رئیس امور مالی بیمارستان 15 خرداد برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید و نیز روسای مالی قدیم و جدید بیمارستان 15خرداد، با حضور دکتر یاوری رییس مرکز، دکتر موسوی زاده معاون درمان و مسوولین واحدها و بخش ها؛ سه شنبه ۲4 مهرماه در سالن شورای این مرکز برگزار شد.
دکتر یاوری ضمن برشمردن خصایل نیکوی دکتر میرزاحسینیان مدیر سابق و راپیمای رئیس امورمالی قدیم مرکز درطول دوران مسوولیتشان؛ از زحمات و اقدامات آنها قدردانی و برایشان آرزوی سلامتی و توفیق کرد.
رییس مرکز پزشکی 15خرداد با بیان اینکه جابجایی مسوولیت ها برای جلوگیری از رکود و محدود شدن دید افراد، امری پسندیده است، خاطرنشان ساخت: مسوولیت در یک نظام دینی و مردم سالاری دینی به ویژه در بهداشت و درمان یعنی پاسخگو بودن فرد درقبال مسوولیتی که پذیرفته است تا با استفاده از ابزاری که دراختیار دارد، در خدمت مردم و جامعه باشد.
دکتر یاوری افزود: وظیفه ما چه در کسوت یک رییس، مدیر، پزشک و یا یک کارمند، کاهش آلام بیماران، کسب رضای خدا و رضایتمندی مردم است.
دکتر یاوری رییس بیمارستان 15خرداد؛ "مقدم" را به عنوان مدیر جدید و " گلبداغی" را بعنوان رییس جدید امور مالی بیمارستان معرفی و اظهار امیدواری کرد در این مسوولیت ها موجبات ترقی و پیشرفت روزافزون مرکز شوند.


دکتر موسوی زاده معاون درمان مرکز نیز با قدردانی از اقدامات دکتر میرزا حسینیان تاکید کرد: مدیران در واقع مسوولیت زحمات را بر عهده می گیرند و مسوولیت ها هر چقدر جزئی تر می شود، سختی ها بیشتر می شود و این مسوولین پایه هستند که سپر اولیه مشکلات هستند.
وی در ادامه یادآور شد: لازمه یک مدیریت موفق، تعقل، پذیرفتن اشتباهات، عدم مقاومت در برابر انتقادات سازنده است و مسوولیت بعد از جان، امانت ثانویه ای است که هر کس به فراخور توانایی و زمانی که دراختیارش قرار می گیرد و براساس راهبرد طراحی شده درجهت ارتقای سیستم، گام برمی دارد. دکتر موسوی زاده درپایان برای دکتر میرزا حسینیان مدیر مرکز و راپیمای رئیس امور مالی قدیم مرکز آرزوی موفقیت کرد.
دکتر میرزا حسینیان مدیرپیشین مرکز نیز درادامه مراسم با تشکر از رییس، اساتید، مسوولان و کارکنان مرکز اظهار داشت: در طول مدتی که در این مرکز خدمت کردم، تجربیات بسیاری را کسب کرده و از راهنمایی های اساتید بهره مند شدم.
وی همچنین با توصیه سرلوحه قرار دادن صداقت در همه امور خاطرنشان کرد: تغییر مسوولیت ها باعث رشد و تعالی افراد می شود و نیروی انسانی خوب و بااراده بالاترین سرمایه یک مجموعه است که حتی در شرایطی که ابزار و امکانات مالی کافی دراختیار نیست، می توانند امور را به پیش ببرند و مشکلات را حل کنند. دکتر میرزا حسینیان در ادامه برای مسوولین، کارکنان و مرکز آرزوی پیشرفت روز افزون و افتخارآفرینی  برای دانشگاه و کشور کرد.
"راپیمای" رییس امور مالی سابق مرکز پزشکی 15 خرداد نیز از راهنمایی های رییس، مدیر، اساتید و همکاری خوب کارکنان اداره مالی قدردانی و تشکر کرد.
"مقدم" مدیر جدید مرکز نیز با ذکر این نکته که تغییر و جابجایی در مسوولیت ها امری مفید برای کسب تجربیات جدید می باشد، از دکتر یاوری برای اعتماد به ایشان و دراختیار گذاشتن فرصت مجدد برای خدمت موثر و مفید قدردانی کرد.
وی همچنین از زحمات دکتر میرزا حسینیان تقدیر کرد و گفت: شرایط فعلی ایجاب می کند کارها را فشرده تر و سریعتر با همکاری و هماهنگی بیشتر پیش ببریم.
"گلبداغی" رییس جدید اداره مالی مرکز نیز ضمن قدردانی از اعتماد ریاست و مدیریت مرکز اظهار داشت: با برنامه های رییس و مدیر مرکز درخصوص افزایش درآمد، کاهش کسورات و هزینه ها و نیز ارتقای وضعیت مرکز روزهای بهتری را می توان انتظار داشت.
در پایان مراسم نیز ضمن معرفی مدیر و رییس جدید امور مالی جدید بیمارستان ۱۵خرداد، با اهدای لوح سپاس و هدایایی ازسوی رییس بیمارستان و مرکز از زحمات مدیر سابق مرکز و و راپیمای رییس سابق امور مالی تقدیر به عمل آمد. 
 


١١:٥٦ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٢٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٣