صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین نشست مشورتی مسوولان روابط عمومی جنوب شرق تهران در مرکز پزشکی مهدیه

سومین نشست مشورتی مسوولان روابط عمومی ادارات منطقه جنوب شرق تهران دوشنبه 23 مهرماه 97  در سالن همایش بیمارستان مهدیه برگزار شد.
در این نشست که با حضور دکتر طباطبایی رییس بیمارستان، مه آبادی مدیر مرکز و تنی چند از مسؤولان مربوطه برگزار شد، دکتر طباطبایی با اشاره به تاریخ علم پزشکی در ایران اظهار داشت: برای اصلاح امور، حل مشکلات و نیل به پیشرفت به دو عامل نیازمندیم؛ اول آن که باید به تمامی مؤلفه های یک زندگی سالم مانند امنیت، بهداشت، سلامت و... باور داشته باشیم و فقط به رفع تکلیف بسنده نکنیم و دوم این که در شرایط سخت فعلی باید برای حل مشکلات، تعامل، همکاری و مساعدت افزون تری با یکدیگر داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که با مشکلات عدیده ای نظیر زنان کارتن خواب، اتباع خارجی(افاغنه) فاقد چتر حمایتی بیمه، بدهی فراوان بیمه ها به وزارت متبوع و افراد بی بضاعت در این منطقه روبرو هستیم، ضرورت این تعامل و همکاری بیش از پیش نمایان می شود.
دکتر طباطبایی در خاتمه سخنان خود ضمن مقایسه وضع درمان کشور، قبل و بعد از اجرای طرح تحول سلامت بر ضرورت مشارکت خیّرین سلامت و بیمه های تکمیلی تاکید کرد.
در ادامه جلسه مه آبادی مدیر بیمارستان ضمن تقدیر از تعامل خوب شهرداری منطقه 15 با بیمارستان در خصوص فضای سبز و... بمنظور رفاه حال بیماران خواستار نصب پل عابر پیاده مجهز به پله برقی در مجاورت درب ضلع غربی بیمارستان شد.
معرفی نماینده تامّ الاختیار ادارات ذیربط برای حل موارد اورژانسی و ضروری، پیشنهادات و مساعدت ادارات برای کاهش هزینه و وقت کارکنان بیمارستان در مواجهه با مشکلات ناشی از کارتن خواب ها و افاغنه،  معرفی امکانات و توانمندیهای بیمارستان مهدیه توسط روابط عمومی ادارات به مردم و کارکنانشان، درخواست همکاری بیشتر ادارات آب، برق و گاز با بیمارستان، مساعدت اداره ورزش و جوانان برای تامین اماکن ورزشی برای بانوان شاغل بیمارستان، انعقاد قرارداد بین  کمیته امداد و بیمارستان درخصوص پذیرش بیماران بی بضاعت منطقه برخی از نکات مطرح شده توسط مدیر بیمارستان بود.
در ادامه جلسه برخی از مسوولان روابط عمومی ادارات مختلف ضمن بیان سخنانی به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که تشکیل شورای اداری در منطقه برای کاهش بروکراسی های اداری و تعامل و همکاری مؤثرتر،  صدور حکم قضایی از سوی ضابط قضایی در کلانتری های منطقه برای پذیرش کودکان و نوزادان بی سرپرست توسط اداره بهزیستی،  استفاده از سالن ورزشی تحت پوشش اداره ورزش و جوانان همراه با تخفیف برخی از نکات مطرح شده توسط آنان بود.
در خاتمه این نشست ضمن تقدیر از زحمات اکرم شجاع مسوول سابق روابط عمومی بیمارستان، حسن فرجادی به عنوان مسؤول جدید روابط عمومی مرکز پزشکی مهدیه معرفی شد.
شایان ذکر است این جلسات بصورت دو ماهانه به میزبانی سازمانهای مختلف تشکیل می شود تا راهکارهای هم افزایی و همکاری مشترک مابین ادارات این منطقه  برای ارتقای سطح بهره وری بررسی شود.

 


١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٥