چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨ - 
چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 59008
 بازدید امروز : 61
 کل بازدید : 283510
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.53
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آخرین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه در سال 1397

برگزاری آخرین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه در سال 1397

این جلسه با حضور دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه و رئیس  شورای تخصصیفرهنگی اجتماعیدانشگاه و  دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و سایر اعضا در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برقرار بود.

در این جلسه که از ساعت 14 تا 16 برگزار شد دکتر محمد آقاجانی ضمن اشاره به نقش بالای فعالیت های فرهنگی خواستار حضور تمام طیف های دانشگاهیان برای برگزاری برنامه های فرهنگی و نقش آفرینی فعالیت ها از برنامه ریزی تا اجرا شدند. رئیس دانشگاه با اشاره به نقش فعالیت های فرهنگی در میان دانشگاهیان افزودند حوزه فرهنگی ستون خوبی است که تمام دانشگاهیان را گردهم جمع میکند و این موضوع مهم هم دلی ها را افزایش می دهد و با این هم دلی ها در نهایت ما می توانیم با وحدت حداکثری از سد مشکلات به سلامت عبور کنیم.

رئیس شورای فرهنگی همچنین با اشاره به شعار  هر دانشجو یک فعال ورزشی و فرهنگی افزودند در سال آتی تمام متولیان فرهنگی باید برای محقق شدن این هدف والا با محوریت حوزه فرهنگی فعالیت کنند.

دکتر مهدی کدخدازاده با اشاره به اینکه برای برطرف کردن دغدغه ها و مشکلات خوابگاه های دانشجویی اهتمام جدی نیاز است خواستار همفکری تمام ظرفیت های دانشگاهیان برای پیشبرد اهداف والای فرهنگی شدند. معاون فرهنگی و دانشجویی از تشکیل کارگروه بررسی آسیب های اجتماعی خبر داده و افزودند در جلسه آتی شورای فرهنگی طرح و برنامه پیشنهادی این کارگروه ارائه خواهد شد.

 

لازم به ذکر است این جلسه که طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل می شود آخرین جلسه شورا در سال 1397 بود. 


١٣:٤٣ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٢٩٦    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.