چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨ - 
چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 58992
 بازدید امروز : 36
 کل بازدید : 283485
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.38
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام کاندیداتوری نماینده مدیران مسئول نشریات دانشگاه

اعلام کاندیداتوری نماینده مدیران مسئول نشریات دانشگاه

چهارمین نشست سراسری خانه نشریات دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برگزار خواهد شد.

در این نشست که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می شود" انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی ناظر بر نشریات" و نیز "انتخابات خانه نشریات دانشجویی" برگزار می شود ایرج سنجری دانشجوی پزشکی و مدیر مسئول نشریه کویر و نماینده مدیران مسئول نشریات این دانشگاه به عنوان کاندیدا در انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در شورای مرکزی و نیز حسین نخعی مدیر مسئول نشریه نجوا و جواد زین آبادی مدیر مسئول نشریه بهشتی سلام بعنوان کاندیدا در انتخابات خانه نشریات دانشجویی در قطب تهران ثبت نام کرده اند.

10 نفر از مدیران مسئول نشریات دانشگاهی پس از احراز شرایط از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش علوم پزشکی در این نشست که در هفته دوم مرداد برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.

میثم بیرانوند مدیر مسئول نشریه سلام، حسین نخعی مدیر مسئول نشریه نجوا، قدرت اله اسدی مدیر مسئول نشریه پلاک، نیلوفر شرفی تفرشی مقدم مدیر مسئول نشریه خاتون، جواد شفیعی ضیاء مدیر مسئول نشریه T.P.O.P، شهاب الدین گرجی مدیر مسئول نشریه نبض، جواد زین آبادی مدیر مسئول نشریه بهشتی سلام، ابوالفضل شاکر مدیر مسئول نشریه آذین، حامد نوروزی مدیر مسئول نشریه نبض سبز و ایرج سنجری مدیر مسئول نشریه کویر در این انتخابات شرکت می کنند.

در این نشست که از 8 تا 12 مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد کارگاه های آموزشی نشریات نیز برقرار می شود و دانشجویان گواهی شرکت در این کارگاه ها را دریافت می نمایند.

گفتنی است صرفا نشریاتی که صاحب امتیاز آنها دانشجو و یا یکی از نهادهای دانشجویی است و مدیر مسئولشان نیز دانشجوست نشریه دانشجویی محسوب می شوند و در نشست مذکور شرکت می کنند.


٠٨:٣٥ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٩٦٥    /    تعداد نمایش : ١٦٧خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.