چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - 
چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 58832
 بازدید امروز : 57
 کل بازدید : 282885
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.91
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه برگزار شد

دومین جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه برگزار شد

 

دومین جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه با حضور جناب آقای دکتر کدخدازاده، معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه و دیگر اعضای این ستاد در هفتمین روز خردادماه 1397 در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه، محمودی، مسئول بسیج دانشجویی و یاری نماینده بسیج دانشجویی گزارشی مختصر از برنامه های گذشته بسیج در زمینه اردوهای جهادی، شامل اردوهای یک روزه و چند روزه در مناطق مختلف شهر تهران و کرمانشاه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ارائه نمود. سپس کلیات و نحوه اجرای اردوی جهادی تابستان سال 1397 که در یکی از مناطق استان های زنجان، خوزستان و یا لرستان مطرح شد که پس از مطرح شدن نظرات و پیشنهادات حاضرین، طرح مذکور مورد تایید قرار گرفت. همچنین توضیحات مختصری در خصوص برنامه های آینده بسیج دانشجویی ارائه نمودند.

در ادامه جلسه زین الدینی، دبیر کانون خیریه طرح جمع آوری کمک های مالی و اقلام مورد نیاز نیازمندان و توزیع اقلام در بین ایشان با همکاری جمعیت خیریه امام علی (ع) و برنامه های آتی کانون پرداخت که کلیات طرح مورد تایید قرار گرفت.

همچنین اعضای جلسه پس از بحث و بررسی پیشنهاد نمودند طرح های جهادی مشترک توسط دانشجویان بسیج و کانون ها با همراهی و حمایت اساتید و کارکنان دانشگاه در اولویت کارهای آتی قرار گیرد و اکثر برنامه های جهادی این ستاد در مناطق تحت پوشش درمانی دانشگاه در استان تهران برنامه ریزی و اجرا شوند.

لازم به ذکر است معاون دانشجویی و فرهنگی، نماینده معاون توسعه مدیریت و منابع، نماینده معاون امور بهداشتی، مشاور ریاست دانشگاه در امور خیرین و توسعه مشارکتهای مردمی، مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه، نماینده بسیج جامعه پزشکی، مسئول بسیج دانشجویی، دبیر کانون هلال احمر، دبیرکانون جهادی و دبیر کانون خیریه اعضای تشکیل دهنده ستاد اردوی جهادی دانشگاه هستند.

 


١٥:١١ - يکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٠٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٩خروج
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.