صفحه اصلي > اخبار > وبلاگ علمی 
 


برونکوسکوپی ریه چیست؟
رئیس بخش ریه کودکان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در حاشيه برگزاري "نهمین كنگره بين المللي بيماريهاي ريوي ، مراقبتهاي ويژه و سل" در خصوص روش برونکوسکوپی یکی از روش های تشخیصی بیماری های ریوی توضیحاتی را ارائه داد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد روزنامه نگاری دانشگاه: قلم روزنامه نگاران باید وقف سلامت جامعه شود
استاد روزنامه نگاری دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید براینکه روزنامه نگار حوزه سلامت باید قلم خود را وقف مطالبات و سلامت مردم کند، گفت: روزنامه نگار حوزه سلامت باید با بهره گیری از فضای جدید و فضای سنتی روزنامه نگاری به بیماران درمانده امید دهد و در راستای حل شدن مشکلات و تسکین آلام آنها قدم بر دارد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان؛ عنصری مهم در پیشگیری از قطع عضو بیماران ترومبوآمبولی شریانی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ازدرمان سریع و غیر جراحی «ترومبوز شریانی اندام تحتانی» در بیمارستان امام حسین(ع) خبر داد و گفت: در این بیماران، در صورتی که درمان در کمتر از شش ساعت صورت نگیرد ممکن است منجر به مردن بافت و حتی قطع عضو شود.
 ١٣٩٨/٠٧/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رژیم غذایی سالم از بروز سندرم متابولیک در کودکان جلوگیری می کند
دکتر پروین میرمیران رییس مرکز تحقیقات تغذیه پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه با اشاره به نتایج مطالعه قند و لیپید تهران تاکید کرد: رژیم غذایی سالم از بروز سندرم متابولیک در کودکان جلوگیری می کند.
 ١٣٩٨/٠٧/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با روش های پیشگیری از آلزایمر آشنا شوید
متخصص مغز و اعصاب و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: با روش های پیشگیرانه نظیر تغذیه سالم، فعالیت ورزشی و ذهنی می توان از بروز آلزایمر جلوگیری کرد.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>