صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


اقدام ایثارگرانه نیروهای جهادی برای ارایه خدمت در بیمارستان شهدای گمنام
گروهی از نیروهای جهادی در اقدامی خیرخواهانه با هدف کاهش فشار کاری و جلوگیری از فرسایش کادر درمانی داوطلب خدمت رسانی به بیماران بستری در بیمارستان شهدای گمنام شدند.
 ١٣٩٩/٠١/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با علائم خفیف سرماخوردگی به بیمارستان مراجعه نکنید
متخصص بیماریهای عفونی دانشگاه با اشاره به این که احتمال انتقال ویروس کرونا در بیمارستانها و مراکز درمانی بسیار بالاست تاکید کرد: مردم باکوچکترین علائم سرماخوردگی به مراکز درمانی مراجعه نکنند.
 ١٣٩٩/٠١/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهمیت ایزوله سازی ویروس کووید-19 برای ریشه کنی این بیماری
مشاور وزیر بهداشت و رییس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی نامه ای مساعدت ساختارهای اجتماعی برای فاصله گذاری اجتماعی را فرصت مناسبی دانست تا مسئولین محترم دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به وظیفه اصلی خود یعنی کشف افراد تماس یافته یا ناقلین و ایزوله سازی ویروس عمل کنند.
 ١٣٩٩/٠١/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
از دست دادن حس بویایی و چشایی، یکی دیگر از علائم احتمالی کرونا
جراح متخصص گوش و حلق و بینی دانشگاه با اشاره به این که افت سطح بویایی و چشایی، شکایت مهمی است که با شیوع کرونا بسیارشایع شده گفت: احتمال این فرضیه وجود دارد که این ویروس در بدن بعضی از افراد با افت حس چشایی و بویایی واکنش نشان می دهد.
 ١٣٩٩/٠١/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
یکپارچه شدن نظام سلامت، فرصتی که از دل بحران کرونا ایجاد شد
معاون برنامه ریزی ستاد فرماندهی مقابله با بیماری کرونا با اشاره به تاثیر شیوع این ویروس بر اقتصاد به ویژه اقتصاد سلامت، این بحران را فرصتی برای گسترش کسب و کار های اینترنتی دانست و گفت: در این وضعیت شاهد گسترش سیستم آموزش از راه دور، درمان از راه دور و یکپارچه شدن نظام سلامت هستیم.
 ١٣٩٩/٠١/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>