صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


با اجرای سیستم غربالگری ملی، موارد بیشتری از کرونا شناسایی می شود
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به اجرای سیستم غربالگری ملی در تهران گفت: پیوستن به مجموعه غربالگری ملی توسط تیم بهداشت و درمان مشکلات آماری شهر تهران برطرف می شود.
 ١٣٩٩/٠١/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به کارگیری تمام ظرفیت بیمارستان طرفه برای درمان بیماران کرونایی
معاون درمان مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی طرفه با اشاره به حضور ۲۴ ساعته متخصصان بیهوشی، عفونی و داخلی برای ویزیت بیماران کرونایی در این بیمارستان، گفت: از دوم اسفند ماه تمامی بخش های این مرکز به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
 ١٣٩٩/٠١/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تصمیمات شتابزده نباید طرح فاصله گذاری اجتماعی مخدوش شود
دکتر زالی با اشاره به این که هنوز به ثبات و پایداری مورد نظر از نظر گسترش بیماری در تهران نرسیدیم، تاکید کرد: با شتابزدگی و عجله نباید تصمیماتی اتخاذ شود که طرح فاصله گذاری اجتماعی را مخدوش کند. مردم باید همچنان در خانه بمانند و مسوولان نیز در ارتباط با همین راهبرد تصمیم گیری مقتضی داشته باشند.
 ١٣٩٩/٠١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
ریشه کنی زودتر بیماری با مداخلات جدی تر تضمین می شود
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر این که هرچه شدت مداخلات و همکاری مردم بیشتر باشد شانس استمرار بیماری به حداقل می رسد اظهار داشت: برخی از محققان عقیده دارند انجام مداخلات جدی تر در یک بازه زمانی 2 هفته ای می تواند ریشه کنی زودتر بیماری را تضمین کند.
 ١٣٩٩/٠١/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر دکتر زالی از رفتار مردم تهران در روز طبیعت/ احتمال بازگشت موج بیماری با کم کردن مداخلات شهری
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران رعایت توصیه های بهداشتی توسط مردم در روز طبیعت را بسیار ستودنی عنوان کرد و گفت: ممکن است در روزهای اخیر شاهد کاهش نسبی میزان شیوع بیماری باشیم اما این فرود های آماری نباید ما را بفریبد زیرا ممکن است بیماری با کم کردن مداخلات شهری مجدد بازگشت کند.
 ١٣٩٩/٠١/١٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>