جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

قهرمان بدمینتون دوبل آزاد دانشگاه درچهاردهمین المپیاد قهرمانی وزارت بهداشت:

ورزش سبب بهبود عملکرد دانشجویان در همه زمینه ها می شود

فائزه الوندپور دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته شنوایی شناسی دانشگاه و مدال آور طلای دوبل آزاد بدمینتون در چهاردهمین المپیاد ورزشی دختران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است. الوندپور در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی مفدا بهشتی، از سابقه، تلاش درسی، ورزشی و مدال های خود در طول این سال ها می گوید که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

به گزارش مفدا بهشتی، فائزه الوندپور در ابتدای این گفت و گو با اشاره به سابقه ورزشی خود در رشته بدمینتون، اظهار داشت: حدوداً هشت  سال است  به صورت حرفه ای ورزش می کنم و در چهار دوره المپیاد ورزشی وزارت بهداشت شرکت کرده ام. درسه دوره مقام سوم تیمی و در این دوره مقام اول دوبل آزاد نصیب من و دانشگاه شد.

 وی در پاسخ به این سئوال که امکانات ورزشی دانشگاه را چگونه ارزیابی می کند، گفت: امکانات دانشگاه مناسب است و کیفیت تمرینات ورزشی هم  به لطف مربی خوبم خانم امیری پور و پیگیری مسؤولین همیشه خوب بوده است. تنها مشکل در این زمینه این نکته است که تمرینات از لحاظ زمانی دیر شروع می شود و من همین جا از مسئولین درخواست می کنم که ترتیبی اتخاذ کنند تا  تمرینات زودتر شروع شود و در نتیجه ورزشکاران برای المپیاد آماده تر باشند.

الوندپور در مورد میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اذعان داشت: میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز واقعا نسبت به دوره های قبل بهتر بود و برنامه ریزی دقیق تر و زیباتری وجود داشت.

وی در پاسخ به این سئوال که چه پیشنهادی برای همکلاسی های خود در راستای پرداختن به ورزش دارید، بیان کرد: من همیشه گفتم ورزش نه تنها مانع درس خواندن نمی شود بلکه باعث پیشرفت هم می شود و حتما باعث عملکرد بهتر دانشجویان در درس و کارهای دیگر می شود و به هم دانشگاهی های عزیزم توصیه می کنم به هر رشته ی ورزشی که علاقه دارند بپردازند.

این قهرمان ورزشی دانشگاه، سطح کیفی مسابقات را بسیار خوب ارزیابی کرده و ابراز کرد: از لحاظ فنی این دوره خوب بود و از دوره های قبل بهتر بود ولی ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که این دوره کاملا بی نقص هم نبود.

این دانشجوی مدال آور دانشگاه نظرش را در مورد رشد چند جانبه و نه تک بعدی دانشجویان، این گونه بیان کرد: همانطور که قبلا هم گفتم ورزش باعث پیشرفت می شود. پس دانشجو نباید صرفاً درس بخواند و تک بعدی باشد بلکه باید همزمان چندین فعالیت داشته باشد. این کار باعث می شود اعتماد به نفس هم بالا برود.

الوندپور در ادامه نظر خود را در مورد شعار «تیم علوم پزشکی ... فقط شهید بهشتی» این گونه اعلام کرد: من به خاطر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مربی عزیزم خانم امیری پور، برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دوباره همین دانشگاه را انتخاب کردم و واقعا تیم علوم پزشکی، فقط شهید بهشتی.

وی همچنین خواسته اش از مسئولین را این گونه بیان کرد: انتظار دارم که مسئولین دانشگاه به دانشجویانِ ورزشکارِ خود بیشتر بها دهند و مشکلات شان را حل کنند و برای ورزش کردنِ دیگر دانشجویان انگیزه ایجاد کنند.

این دانشجوی ورزشکار در خاتمه مصاحبه خود اظهار داشت: در پایان می خواهم از بهترین مربی، خانم نگین امیری پور تشکر کنم. خیلی سختی ها را به خاطر ما تحمل کردند و خیلی زحمت کشیدند. بی شک اگر ایشان نبودند ما این موفقیت را کسب نمی کردیم.

 

مصاحبه: حسن دانشمند

کارشناس روابط عمومی


١٢:٤٨ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٦٠٣    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.