چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدال آور رشته کاراته دانشگاه چهاردهمین المپیاد قهرمانی:

مسئولین بیشتر به ورزشکاران حرفه ای دانشگاه بها دهند

مهناز ابراهیمی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه و مدال آور برنز رشته کاراته (کاتا) و مدال نقره تیمی چهاردهمین المپیاد ورزشی دختران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است. ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی مفدا بهشتی، از سابقه و مدال های خود در طول این سال ها می گوید که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

به گزارش مفدا بهشتی، مهناز ابراهیمی در ابتدای این گفت و گو با اشاره به سابقه ورزشی خود اظهار داشت: دان دو کاراته و بیش از 10 سال سابقه کاراته دارم. در این مدت در مسابقات زیادی شرکت کردم و مقام هایی نیز کسب کرده ام از جمله، دو مقام بین المللی، 8 مقام کشوری و بیش از 30 مقام استانی و منطقه ای.

 وی در پاسخ به سئوال ارزیابی از امکانات ورزشی دانشگاه، گفت: ضمن تشکر از مسئولین و پرسنل تربیت بدنی به ویژه جناب آقای مهندس اسماعیلی و خانم ضیائی، امکانات و تجهیزات ورزشی و مکان تمرین ما با کمی تاخیر  فراهم شد و یک سری کمبودهایی وجود داشت که در نهایت مسئولین این کاستی ها را پذیرفتند و  قول دادند که سال های بعد جبران کنند. از جمله، تدارک کلاس های آموزشی شنا، بدنسازی و گذاشتن کلاس های تمرینی و استفاده از مربی های مجرب تا انشالله در المپیاد بعدی مقام بهتری کسب کنیم و همچنین فراهم کردن خوابگاه برای دانشجویان بین الملل مثل خود من که به آنها خوابگاه تعلق نمی گیرد تا بتوانند سر تمرین ها حاضر باشند.

این دانشجوی ورزشکار دانشگاه در ادامه افزود: کیفیت مسابقات المپیاد، بالا و دور از انتظار ما بود و از داور های خوبی استفاده شده بود.

همچنین هاشمی اشاره کرد: میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خوب بود و از نظر من زمین مسابقات از نظر تهویه و نشیمن برای تماشاچیان ضعیف بود.

وی در ادامه سخنان خود به هم کلاسی هایش پیشنهاد کرد در کنار درس خواندن، حتما به ورزش نه صرفا برای قهرمانی و در حد حرفه ای بلکه برای سلامتی و شادابی جسم و روح خود بپردازند.

ابراهیمی خواسته اش از مسئولین را با اشاره به این نکته که باید بیشتر به ورزشکاران حرفه ای دانشگاه بها دهند، این گونه بیان کرد: مسئولین حرف های ما را بشنوند و در حد امکان عمل کنند. برای دانشجویان جشن هایی برگزار کنند و برای تشویق آنها جایزه ای فراهم کنند و سالن تمرین  و امکانات ورزشی را در اختیار آنها بگذارند.

این دانشجوی کاراته کار حرفه ای دانشگاه در خاتمه این گفت و گو، انجام این مصاحبه را نشان از بها دادن و توجه به ورزشکاران دانشگاه عنوان کرده و از مسئولین ذیربط تشکر کرد.

مصاحبه: حسن دانشمند

کارشناس روابط عمومی


١٢:١٣ - چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.