دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩ - 
1 2
 
شهادت مظلومانه حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) را تسلیت عرض می نماییم
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار مراکز > اخبار معاونت ها 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه

بازدید سرزده وزیر بهداشت از بیمارستان مدرس/ارزیابی نحوه ارائه خدمات درمانی و رضایتمندی بیماران با حضور وزیر بهداشت و رییس دانشگاه

 دکتر هاشمی وزير بهداشت و دکتر پیوندی ريیس دانشگاه، شامگاه جمعه چهارم تیرماه در شب قدر بصورت سرزده از مرکز پزشکی آموزش و درمانی شهیدمدرس بازديد به عمل آوردند.

در این بازدید که دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر رحمانی معاون درمان دانشگاه، دکتر میردهقان مدیرکل نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت، دکتر صابری نیا رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور، دکتر معززی مشاور اجرایی معاون درمان، دکتر هاشمی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه نیز حضور داشتند، بخش های مختلف این بیمارستان مورد بازدید قرار گرفت.

طی بازدید مذکور  وزیر بهداشت و هیات همراه  ابتدا از بخش اورژانس بیمارستان بازدید کردند. سپس  از بخش های بازسازی شده و همچنین پروژه های در حال اجرای این مرکز  بازدید بعمل آمد.

دکتر هاشمی ضمن بازدید از بخش های ICUجراحی قلب، CCU، اورولوژی، جراحی عمومی و داخلی و عیادت و دلجویی از بیماران و همراهان ایشان نحوه ارائه خدمات درمانی و رضایت مندی بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.

وی درادامه ضمن حضور در بخش آنژیوگرافی قلب بر بالین بیمار دچار سکته حاد قلبی، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات آنژیوگرافی قلبی ( PPCI) به بیمار قرار گرفت؛ و ارائه خدمات مذکور را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

در ادامه نشستی با حضور دکتر هاشمی، ریاست دانشگاه و هیات همراه و مسئولین بیمارستان بمنظور بررسی و جمع بندی این بازدید تشکیل شد.

دکتر هاشمی در این نشست از  زحمات مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و مسوولان و پرسنل این بیمارستان قدردانی و  وضعیت بیمارستان را رضایت بخش ارزیابی کرد و بر لزوم توسعه فضاهای درمانی بیمارستان با همکاری سایر ارگان های ذیربط تاکید کرد.

در خاتمه وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد با اتکاء به خداوند متعال و تلاش همه جانبه مسوولان و کارکنان، شاهد ارتقای روزافزون این مرکز باشیم.

خبرنگار:مهدی ارجمندی

تاریخ:95/5/5


١٠:٤٣ - شنبه ٥ تير ١٣٩٥    /    عدد : ٣٣٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir