صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


شماره جدید فصلنامه رابط سلامت منتشر شد/موضوعات این شماره را بخوانید

شماره جدید فصلنامه رابط سلامت منتشر شد/موضوعات این شماره را بخوانید

شماره 44 فصلنامه علمی – بهداشتی «رابط سلامت » ویژه زمستان 95 به چاپ رسید. در این شماره از ماهنامه گفتگوهای علمی با عناوین « این سرطان قابل پیشگیری است »، «دیابت به چشم ها »، «زندگی زیر چتر آلودگی»، «راهنمای انتخاب ماسک‌های تنفسی»، «وارنیش فلوراید سدی در مقابل پوسیدگی دندان ها»، « باید و نبایدهای مصرف سبوس»، «ایمنی در آسانسور»، «هلیکو باکتر پیلوری»، «من می ترسم، فوبیا»، «با تاول های سوختگی چه کنیم؟ »، «سوختم شاید تو خاموشم کنی» و «همه چیز در مورد گوشت ها» به چاپ رسیده است. 
همچنین «خانه ای برای پروانه ها »، «EB قابل تشخیص و پیشگیری است »، « بیماری پروانه ای واگیرندارد»، «این جا هوا به میل تو پاک می شود»، «مصرف شیر اضافه در مقابله با آلودگی هوا تاثیرندارد»، «پنج انگشت گیاهی برای خانم ها» و «یک نگاه مهربان » از دیگر عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه «رابط سلامت» به چشم می‌خورند. 
گفتنی است این فصلنامه در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با هدف پاسخ به سوالات علمی و بهداشتی مردم از طریق گفت وگو با اعضای هیات علمی و کارشناسان با شمارگان 5000 نسخه چاپ و به صورت رایگان در سراسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور توزیع می شود. 
برای مطالعه این نشریه روی لینک زیر کلیک کنید: