صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ششمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشتی برگزار شد

 ششمین نشست شورای مدیران معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هید بهشتی در سال جاری یکشنبه 21 آبانماه در سالن مرکز آموزش PHC این معاونت برگزار شد.
در ابتدای این نشست که به ریاست دکتر عرشی و با حضور معاونان فنی و اجرائی معاونت امور بهداشتی، مدیران شبکه ها، روسای مراکز بهداشت و مدیران و روسای گروه‌های معاونت تشکیل شد، دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات مراکز و شبکه ها در پیشبرد اهداف حوزه بهداشت، نقش حمایت کننده معاونت بهداشت را یادآورشد.
وی در سخنان خود تاکید کرد: کلیه مراکز و شبکه ها باید علیرغم وجود کمبود منابع با مدیریت صحیح از تمام پتانسیل‌های بالقوه موجود در راستای انجام فعالیت‌های حوزه بهداشت استفاده کنند.
دکتر عرشی در ادامه افزود: فعالیت‌های حوزه بهداشت دانشگاه، نباید صرفا در حد دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت محدود شود، بلکه باید با انجام فعالیت‌های ابتکاری در راستای ارتقای کیفیت فعالیتها گام برداشته و نتایج را برای استفاده در کل کشور به وزارت بهداشت اطلاع دهیم.
معاون امور بهداشتی دانشگاه در خاتمه سخنان خود با اشاره به اهمیت کاهش شاخص مرگ مادری، بر لزوم برنامه ریزی و تدوین پروتکل برای پیشگیری از مرگ مادران باردار تاکید کرد.
دکتر محمدی نیا معاون فنی معاونت نیز در این جلسه با اشاره به پایش و رصد مداوم سامانه پایش عملیاتی توسط مقام عالی وزارت، خواستار ارسال به موقع اطلاعات از مراکز و شبکه های بهداشت و درمان به گروه‌های معاونت برای بارگزاری اطلاعات در این سامانه شد. 
 


١٦:٢٢ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٢٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٧