صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مسئولین محلی در بیمارستان های دانشگاه و عیادت از مصدومین زلزله

به دنبال انتقال مصدومین حادثه زلزله غرب کشور به بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برخی از مسئولین محلی با حضور در این بیمارستان ها از مصدومین عیادت کردند.
حضور شهردار منطقه 11 در بیمارستان لقمان 
نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 صبح روز سه شنبه 23 آبان ماه، از مصدومان حادثه زلزله غرب کشور که در بیمارستان لقمان بستری شده اند؛ عیادت کرد. 
در این دیدار که با همراهی جمعی از مدیران منطقه انجام شد؛ نصراله آبادیان شهردار منطقه 11ضمن دلجویی و عیادت از مصدومان که برخی از آنان در بخش ICU  بیمارستان لقمان بستری شده اند؛ دستور رسیدگی به وضعیت همراهان بیماران و نحوه اسکان آنان را داد.
آبادیان با بیان اینکه در حال حاضر 10 نفر از مصدومان زلزله در بیمارستان لقمان بستری شده اند؛ گفت: همراهان این بیماران در مرکز رفاهی بنت الهدی در نزدیکی محل بیمارستان اسکان داده شده اند. وی خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه 11آمادگی دارد درصورت افزایش تعداد بیماران و همراهانشان نسبت به اسکان و تأمین مایحتاج آنان اقدام نماید.
عیادت شهردار منطقه 7 از مصدومین حادثه زلزله در بیمارستان امام حسین (ع)
در پی اعلام خبر زلزله استان‌های غرب کشور و اعزام جمعی از مصدومین این واقعه تاسف بار به بیمارستان امام حسین (ع)، جمعی از مقامات و مسئولین محلی و منطقه ای ضمن حضور در بیمارستان به عیادت و دلجویی از این عزیزان پرداختند.
دکتر حاجوی شهردار منطقه 7 و جمعی از همکاران ایشان در شهرداری منطقه و ناحیه، سرهنگ ارباب پور سرکلانتر منطقه 7 و جمعی از همکاران ایشان باحضور در بیمارستان، ضمن ابراز همدردی با هموطنان آسیب دیده اعلام کردند که برای کمک و دلجویی از مردم عزیز آن منطقه، خود را در کنار آنها دیده و با تمام امکانات به یاری مردم منطقه خواهند شتافت.
دکتر حاجوی درپایان این دیدار از زحمات و تلاش های کادر مدیریتی و تیم درمانی بیمارستان تشکر نموده و تلاش های خداپسندانه این عزیزان را قابل تقدیر دانست. 
 


١٠:٣٩ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٢٩١    /    تعداد نمایش : ٣٨٨