صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتقال 60 نفر از مصدومان زلزله غرب کشور به بیمارستانهای تابعه دانشگاه +اسامی مصدومین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از انتقال 60 نفر از مصدومان حادثه زلزله شهرهای مرزی کشور به بیمارستان های تابعه دانشگاه خبرداد.
دکتر میرهاشمی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با وقوع زلزله در شهرهای مرزی و مصدوم شدن تعداد زیادی از هموطنان، 60 نفر از مصدومان این حادثه برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان های تابعه دانشگاه انتقال یافتند.
وی با اشاره به افزایش تخت های اورژانس، ویژه و بستری و همچنین کادر درمانی در بخش اورژانس بیمارستان ها افزود: در حال حاضر 24 مصدوم به  بیمارستان امام حسین(ع)، 10 نفر به بیمارستان لقمان حکیم، 2 نفر به بیمارستان طالقانی، 19 نفر به بیمارستان بقیه ا... اعظم و 5 نفر به بیمارستان بعثت خدمات درمانی انتقال یافتند که خدمات درمانی به آنان ارایه می شود که سه نفر از مصدومان بعد از تکمیل فرایند درمان ترخیص شدند.
سرپرست معاونت درمان وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت گفت.
گفتنی است دکتر میرهاشمی سرپرست معاونت درمان دانشگاه به همراه دکتر عسگری مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت و دکتر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه شامگاه دوشنبه 22 و صبح سه شنبه 23 آبان ماه با حضور در بیمارستان های امام حسین (ع) و لقمان حکیم از نزدیک در جریان روند درمان و خدمت رسانی به مصدومان حادثه زلزله قرار گرفت.
وی در این بازدیدضمن عیادت و دلجویی از حادثه دیدگان حال عمومی آنها را رضایت بخش توصیف کرد.
برای مشاهده اسامی مصدومین اینجا را کلیک کنید.
 


١١:٥٩ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٩٤٦