صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم دکتر آقاجانی، رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب شد

دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی حکمی دکتر اسدالله موسوی را به عنوان رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب کرد.
دکتر موسوی به عنوان رئیس اورژانس تهران نیز فعالیت نموده است. وی از سال 1382 به عنوان مدیر شبکه بهداشت لالی و پس از آن به عنوان مدیر اورژانس خوزستان منصوب شد. دکتر موسوی پیش از فعالیت به عنوان مدیر اورژانس تهران، در جایگاه مدیریت شبکه بهداشت کارون نیز فعالیت کرده است.
متن حکم انتصاب دکتر اسدالله موسوی بدین شرح است:
«برادر گرامی جناب آقای دکتـر اسدالله موسوی
سلام علیکم 
پذیرش مسوولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت به هم میهنان عزیزمان، موجب سرافرازی و افتخار متخصصان متعهد این مرز و بوم است. 
با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمندتان، به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه منصوب می شوید تا با یاری خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و مقررات قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام فرمایید.
امید است که با عنایت حق تعالی و در ظل توجّهـات حضرت ولی عصر (عج)، در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه¬های دولت تدبیـر و امید و ارتقای دانشگاه موفق و سربلند باشید.
دکتر محمد آقاجانی
رئیس دانشگاه»
دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه همچنین طی پیامی جداگانه از تلاش های دکتر غلامی در مدت تصدی ریاست اداره بازرسی دانشگاه قدردانی کرد.
 


٢١:٥٣ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٢٠٠    /    تعداد نمایش : ١٤٨٢